0

پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه

بهمن  گلبارنژاد دوچرخه‌سوار ایرانی شب گذشته پس از سقوط در مسابقه تایم‌تریل به علت شدت جراحات وارده درگذشت.

پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه

 

به گزارش "ورزش سه"، این خبر تلخ در شرایطی منتشر شد که با توجه به موفقیت‌های کاروان پارالیمپیک ایران و رسیدن به ایام عید غدیر، رسانه‌های اعزامی به ریو سعی کردند این خبر تلخ را کمی ملایم‌تر به اطلاع مردم برسانند. با این حال خبر منتشره به اندازه کافی تلخ و گزنده بود و جامعه ورزش ایران را به بُهت فرو برد.


از شب گذشته اخبار و واکنش‌های مختلفی درباره این مرگ غیرمترقبه منتشر شده و در صفحات اجتماعی قرار گرفته است. اخباری که برخی از آنها به ناامنی در جاده‌های پرپیچ و خم ریو اشاره می‌کند. روزنامه انگلیسی دیلی‌میل با انتشار خبر فوت دوچرخه‌سوار ۴۸ ساله ایرانی، حوادث مشابه جاده مسابقات تایم‌تریل را مورد بررسی قرار داده است.

 

پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه


گلبارنژاد در ساعت ۱۰:۴۰ صبح دیروز در شرایطی که در گروه اول دوچرخه‌سواران قرار داشت، دچار حادثه شد و بلافاصله به بیمارستانی در منطقه بارا انتقال یافت. به نوشته دیلی‌میل با فوت ناگهانی گلبارنژاد خانواده او از این موضوع مطلع شدند و سپس این خبر عمومی شد.


در حال حاضر سوژه مهم، بررسی اتفاقاتی است که در این منطقه از جاده دوچرخه‌سواری رخ داده است. در مسابقات روز گذشته ۲ ورزشکار اوکراینی و استرالیایی نیز تصادف شدیدی با یکدیگر داشتند و یک دوچرخه‌سوار هلندی نیز قبلا به شدت در این جاده مصدوم شده بود. این جاده همان جاده‌ای است که پیش از این قادر میزبانی دوچرخه‌سوار ایرانی هم در آن سقوط کرده بود.

 

پیامک عجیب گلبارنژاد قبل از حادثه


دقایقی پیش یک روزنامه‌نگار ایرانی مقیم اروپا در صفحه تلگرام خود مکالمه پیامکی گلبارنژاد و قاسمی، دوست دوچرخه‌سوارش را منتشر کرد که در آن او از شرایط خطرناک جاده صحبت کرده و در انتهای پیام خود نوشته است: خدا کند کشته ندهیم!


یک پیش‌بینی عجیب که متاسفانه به حقیقت پیوست و جامعه ورزشی ایران را سیاهپوش کرد.

 

یک شنبه 28 شهریور 1395  3:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها