سارق 60 کیلو گرم زعفران پای میز عدالت

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

سارق 60 کیلو گرم زعفران پای میز عدالت


شاگرد یک مغازه زعفران فروشی در مشهد که باسرقت بیش از 60 کیلوگرم  زعفران خسارتی  چهار صدو بیست میلیون تومانی به صاحب کار خود زده بود دستگیر و راهی زندان شد.
 
به گزارش خراسان ،هفته گذشته بود که مالک یک فروشگاه زعفران در مشهد پس از آن که ازمسافرت برگشت متوجه شد بیش از 64کیلو گرم زعفران که ارزشی بالغ بر 420 میلیون تومان داشت سرجایش نیست. او طی شکایتی در دستگاه قضایی انگشت اتهام را به سمت شاگرد خودگرفت و مدعی شد او در نبودش زعفران ها را به سرقت برده است .بنا بر این گزارش بازپرس شرقی (شعبه 202 دادسرای مشهد )دستور جلب متهم را صادر کرد.
 
با دستگیری متهم ،وی در تحقیقات لب به اعتراف گشود و پرده از سرقت برداشت وگفت: حدود ده ها میلیون تومان در بازار بدهکار بودم و زمانی که مالک فروشگاه برای مسافرت از شهر خارج شد و مغازه را به من سپرد من زعفران ها رابرداشتم .با اعترافات صریح شاگرد خیانتکار بازپرس پرونده متهم به سرقت را باقرار تامین پانصد میلیون تومانی راهی زندان کرد تا تحقیقات تکمیلی در این زمینه نیز ادامه یابد .در حالی که متهم به زندان منتقل شده بود فرد دیگری با مراجعه به شعبه مدعی شد فرد بازداشت شده بیش از 23 کیلو  زعفران را نیز بنا به عناوینی از وی دریافت کرده و دیگر زعفران ها را پس نداده است .

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 24 فروردین 1395  08:21 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها