0

مسابقات سایت برندگ

 
shadmehr6161
shadmehr6161
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 84
محل سکونت : قم

مسابقات سایت برندگ

 

 


وب سایت بَـرندگی با هدف خدمت به شما دوستان عزیز در زمینه تفریح و سرگرمی پا به عرصه نهاده و امیدوار است به لطف پروردگار و یاری شما دوستان عزیز به این هدف دست یابد و رضایت شما کاربران محترم را در این زمینه کسی کند. وب سایت بَـرندگی یک سایت مسابقه و جایزه می باشد و دارای مسابقات مفرح که به دو بخش «مسابقات پرسش و پاسخ» و «مسابقات پیش بینی» تقسیم می شوند می باشد که در پایین به توضیحات آن می پردازیم.
مسابقات پرسش و پاسخ:
در این نوع مسابقه روزانه مسابقات پرسشی به صورت چند گزینه ایی، صحیح و غلط و ... در سایت قرار می گیرد که کاربران می توانند با شرکت در این مسابقات و پاسخ صحیح به سوالات این مسابقات کسب امتیاز کنند، لازم به ذکر است که با توجه به تعداد سوالات و امتیاز پاسخ صحیح هر مسابقه شرکت در «مسابقات پرسش و پاسخ» به صورت رایگان و یا با پرداخت حق ورودی بوده، حق ورودی مسابقات بصورت «بٌن» که واحد پولی سایت می باشد دریافت شده که از بخش «خرید بن» در سایت قابل تهیه است.
«مسابقات پرسش و پاسخ» ساعت 6:00 صبح شنبه هر هفته شروع و در ساعت 24:00 پنجشنبه همان هفته یه اتمام می رسد و روزانه یک و یا دو مسابقه در سایت قرار خواهد گرفت. در پایان هر هفته و هر ماه به نفرات برتر مسابقات، جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد که میتوانید با رجوع به بخش «جوایز» سایت از جوایز نفرات برتر آن هفته و یا ماه مطلع شوید.
نحوه تعیین نفرات برتر و بَـرندگان هفتگی مسابقات پرسش و پاسخ: نفرات برتر و بَـرندگان هفتگی «مسابقات پرسش و پاسخ»، بصورت قرعه کشی ازمیان کاربرانی که توانسته اند حدنصاب امتیاز لازم را در طول هفته از مسابقات کسب کنند تعیین می شوند . تــوجه:در قرعه کشی بَـرندگان هفتگی کاربران با هر 50 امتیاز شانس یکبار شانس حضور را خواهند داشت. بطور مثال اگر کاربری 650 امتیاز داشته باشد اسم او 13 بار در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
نحوه تعیین نفرات برتر و بَـرندگان ماهیانه مسابقات پرسش و پاسخ: نفرات برتر و بَـرندگان ماهیانه «مسابقات پرسش و پاسخ»، از لحاظ کسب امتیاز تعیین کی شوند و جوایز نفرات برتر به ترتیب به کسانی که توانسه اند بیشترین امتیاز را در طول ماه از مسابقات کسی کنند تعلق خواهد گرفت.
توضیحات بَـرندگان جوایز «مسابقات پرسش و پاسخ» را می توانید در صفحه «جوایز» مطالعه کنید.

 

لینک مسابقه

 

 

 

 

دوشنبه 10 اسفند 1394  1:03 PM
تشکرات از این پست
ehsan007060 sadegh123
shadmehr6161
shadmehr6161
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 84
محل سکونت : قم
دوشنبه 10 اسفند 1394  1:18 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها