0

بارندگی در غرب کشور از فردا آغاز می شود

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : اصفهان

بارندگی در غرب کشور از فردا آغاز می شود

هشدار به زائران اربعین حسینی (ع)

بارندگی در غرب کشور از فردا آغاز می شود

زائران مراسم اربعین حسینی (ع) آگاه باشند بر پایه داده ها و الگوهای پیش یابی هواشناسی، از روز سه شنبه این هفته با ورود یک سامانه بارشی از غرب و شمال غرب کشور، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و در بخش های کوهستانی شمال غرب بارش برف آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد بارندگی به تدریج تا اواخر وقت بخش هایی از جنوب غرب و دامنه های جنوبی البرز را فرا می گیرد.
بر پایه این گزارش، روز چهارشنبه این هفته بارش ها در جنوب غرب، غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و دامنه های جنوبی البرز ادامه می یابد و در شمال غرب و غرب کشور به طور موقت از ناپایداری کاسته می شود.
بر اساس بررسی نقشه های همدیدی و آینده نگری، شدت بارش ها بعدازظهر سه شنبه در غرب کردستان، غرب آذربایجان غربی، جنوب کرمانشاه، ایلام، لرستان و روز چهارشنبه شمال خوزستان، لرستان، جنوب همدان، شمال البرز، شمال تهران و شمال قزوین پیش بینی می شود.
همچنین با افزایش سرعت باد در عراق از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه پدیده گرد و خاک در برخی بخش های جنوب غرب کشور و جنوب عراق دور از انتظار نخواهد بود.
روز سه شنبه (فردا) در بعضی ساعت ها، وزش باد شدید جنوبی استان های گیلان و اردبیل را فرا می گیرد و بعداز ظهر روز سه شنبه وزش باد شدید در برخی بخش های شمال شرق کشور قابل پیش بینی است.

** کاهش کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت
همچنین سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد طی امروز و اوایل وقت فردا (سه شنبه) کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت کاهش می یابد.
به گزارش این سازمان، تداوم پایداری جو کیفیت هوا را در شهرهای تهران، کرج، اصفهان و اراک کاهش می دهد.

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

دوشنبه 9 آذر 1394  7:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها