0

🔶🔷 اخبار کوتاه 🔷🔶

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

🔶🔷 اخبار کوتاه 🔷🔶

امارات: ایرانی ها باعث تضعیف دولت و نهادهای دولتی یمن شدند!

انتخاب - وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی درامورخارجه گفت: نفوذ ایرانی ها منجر شدحوثی ها دولت ونهادهای دولتی یمن را تضعیف کنند. روزنامه نشنال امارات نوشت،انورقرقاش گفت که امارات متحده عربی تحمل نخواهد کردکه یمن به کشور شبه نظامیان مانند حزب ا... که مورد حمایت ایران است، تبدیل شود.وی گفت که امارات معتقد است لازم است راه حل مسالمت آمیز برای این مناقشه پیدا شود.راه حلی که به آمال مردم یمن ومشروعیت دولت این کشوراحترام گذارد.

 

 

 

زاکانی: هر کس با برجام سلیقه ای برخورد کند، به وحدت لطمه زده است

فارس- دبیر جمعیت رهپویان روز گذشته با اشاره به نامه رهبر انقلاب به رئیس جمهور درباره برجام، گفت: از این پس اگر هر کسی خواست با موضوع برجام سلیقه ای برخورد کند و اگر کسی خلاف برجامی که دارای ملاحظه شورای امنیت، کمیسیون برجام، مجلس و 9 بند مورد تأکید رهبری است برود به وحدت لطمه خواهد زد. علیرضا زاکانی با تأکید بر ضرورت وحدت، افزود:  اگر این وحدت و انسجام صورت نگیرد یکی از ارکان و ابعاد بقای انقلاب را مورد خدشه قرار داده ایم.

 

 

 

 

 

تقوی : نشست نیروهای انقلاب ۲۱ آبان برگزار می شود

فارس- حجت الاسلام سید تقوی رئیس شورای همگرایی اصولگرایان ،از برگزاری نشست نیروهای انقلاب در روز 21 آبان درمدرسه رفاه خبر داد و گفت:این نشست  باحضور برخی فعالان احزاب اصولگرا،برخی نمایندگان مجلس وفعالان اصولگرایی برگزارخواهد شد.وی درباره استمرارجلسات سه جانبه آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح یزدی نیز گفت:قرار است این جلسات استمرارداشته باشد.قائم مقام جامعه روحانیت گفت:هنوز زمان جلسه مشترک باجامعه مدرسین مشخص نشده است.

 

 

 

 

جلالی: عده ای هنوز دروغ گفتن را به آسانی گذشته می دانند

ایلنا - رییس مرکزپژوهش های مجلس با بیان اینکه جامعه باهیجان به جایی نمی رسد،گفت:برخی تصور می کنند چون زمانی دروغ گفتن درجامعه خیلی راحت بود،هنوزهم آسان است،اما این کارراحتی نیست که برخی،افرادواسامی راجعل کنند.جلالی بابیان اینکه برخی نگران هستندآرمان های امام ورهبری ازبین برود،افزود:دل نگرانی درراستای آرمان های امام ورهبر انقلاب،قابل قبول و شایسته است به خصوص اگردرآن جنگ ودعوای قدرت نباشد.وی افزود:جامعه با هیجان به جایی نمی رسد.

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 12 آبان 1394  8:19 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060 siryahya sadegh123 mosabeghat_ravabet rasekhoon_weblog monaaa rasekhoon_m bayati0011 takround rezahossiny hosinsaeidi mohammad_khoshghamat
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

پیرمؤذن: عده ای گزارش های جعبه ای علیه کاندیداها به شورای نگهبان ارسال می کنند
 
ایلنا- پیرمؤذن نماینده مجلس با بیان این که شورای نگهبان درجریان رسیدگی به صلاحیت نمایندگان نهایت مساعی راداشته افزود:اما عده ای گزارش های کذبی رابه صورت جعبه ای به شورای نگهبان و مراجع چهارگانه ، روانه می کنند.
 
 
 
 
 
 
 
استیضاح شهردار در حیطه اختیار شوراها باقی ماند
 
ایرنا-بصیری پور رئیس شورای عالی استان ها گفت: با تصویب نمایندگان مجلس ، استیضاح شهردار در حیطه اختیار شوراهای اسلامی شهرها باقی ماند.وی تاکیدکرد:اجازه تضعیف حقوق شوراها را نخواهیم داد.
 
 
 
 
 
 
 
یونسی:هیچ جریان همسو با داعش در ایران وجود ندارد
 
ایرنا- حجت الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: هیچ گونه جریان همسو با داعش در بین تشیع و تسنن و نیز سایر فرقه ها در نظام جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 13 آبان 1394  7:48 AM
تشکرات از این پست
siryahya sadegh123 ehsan007060
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

دادگاه مالیاتی تشکیل می شود
 
حسین بردبار: قائم مقام سازمان امور مالیاتی از تشکیل دادسرا و دادگاه‌های ویژه مالیاتی با همکاری قوه قضائیه  بر اساس قانون جدید  خبر داد و گفت: فرار مالیاتی هیچ‌گاه به صفر نمی‌رسد. پناهی دیروز درکارگاه آموزشی سازمان امورمالیاتی درخصوص اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم یکی از مزیت‌های این قانون را حذف شیوه علی‌الراس از نظام مالیاتی دانست و یادآور شد: اجرای حذف این شیوه از سال 95 خواهد بود اما قانون تا 3 سال فرصت داده که به طور کامل این شیوه حذف شود.وی گفت: براساس این اصلاحیه پرداخت‌هایی که کارفرمایان به اشخاص حقیقی غیراز کارکنان خود که مشمول پرداخت کسور بازنشستگی یا بیمه نمی باشند، با عنوان حق المشاوره، حق حضور درجلسات، حق التدریس،  حق‌التحقیق وحق پژوهش پرداخت می کنند، بدون رعایت معافیت ،مشمول مالیات مقطوع به نرخ 10 درصد می باشد، این درحالی است که نرخ این مالیات درحال حاضر 3 درصد می باشد. وی افزود:80 درصد حقوق بگیران در سقف معافیت مالیاتی 10 درصد قرار دارند.
 
 
 
 
 
 
 
منابع صندوق توسعه ملی 40 میلیارد دلار شد
 
در حالی که رئیس صندوق توسعه ملی 25 اسفند سال 93 از منابع 71 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی خبر داده بود، روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خبر داد، منابع صندوق توسعه ملی 40 میلیارد دلار است.به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری در همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، گفت: صندوق توسعه ملی بیش از 40 میلیارد دلار منابع دارد که این منابع باید در اختیار فعالان اقتصادی، سرمایه گذاران و صادرکنندگان کشور قرار گیرد. این در حالی است که صفدر حسینی رئیس صندوق توسعه ملی اسفند 93 گفته بود: منابع صندوق توسعه ملی تاکنون به 71میلیارد دلار افزایش یافته است و پیش‌بینی می‌شود این رقم در سال آینده افزایش بیشتری داشته باشد.
 
 
 
 
 
 
پلمب رستوران کی اف سی در تهران
 
خراسان : هنوز یک روز از افتتاح رستوران کی اف سی در ایران و شائبه آمریکایی بودن آن نگذشته بود، که این رستوران پلمب شد. محمود شکری، نایب رئیس اتاق اصناف ایران اولین کسی بود که به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت:مغازه هایی که تابلوی فست فود آمریکایی برسر در خود نصب کنند، بلافاصله پلمب می شوند. با این حال مدیرعامل کی اف سی پلمب این مرکز عرضه فست‌فود را ناشی از سوءتفاهم به‌دلیل تشابه اسمی با کی‌اف‌سی آمریکا عنوان کرد. عباس پازوکی گفت: این  رستوران هیچ ارتباطی با کی‌اف‌سی آمریکا ندارد و با برَند «کی‌اف‌سی ایرانیان» به ثبت رسیده است. رئیس اتاق اصناف نیز با تاکید بر تفاوت این دو کی اف سی با هم، تاکید کرد:مواد غذایی کی اف سی ایرانیان هم‌اکنون در کشور دارای فعالیت است و هیچ ارتباطی با برند KFC ندارد.به گزارش ایلنا،صبح دیروز 16 نماینده مجلس در نامه ای کتبی به راه اندازی رستوران کی اف سی اعتراض کرده بودند. کوچک زاده، مطهری، رسایی،آقاتهرانی، بحرینی و کریمی قدوسی جمعی از امضا کنندگان این نامه بودند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 13 آبان 1394  9:09 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060 siryahya ali_kamali sadegh123
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

نسخه انگلیسی آزمایشی سایت دفترحفظ آثاررهبر ی رونمایی شد
 
مهر-نسخه  جدیدبخش انگلیسی پایگاه اطلاع رسانی دفترحفظ ونشر آثارحضرت آیت ا... خامنه ای به زبان انگلیسی ، از روزگذشته 13 آبان ماه  به صورت آزمایشی راه اندازی شد. این پایگاه اینترنتی به نشانی english.khamenei.ir قابل دسترسی است.
 
 
 
 
 
جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان برگزار نشد
 
فارس-جلسه هیئت سه نفره شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان که قرار بودسه شنبه شب گذشته با حضورعارف ، سید موسوی لاری وغریبانی رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انجام شود ، برگزار نشد.
 
 
 
 
 
 
 
برکناری قاضی پرونده آمیا در آرژانتین
 
خبرگزاری صداوسیما- شورای فدرال دیوان جزایی آرژانتین«کارلوس خمیگنانی»قاضی پرونده حمله به مرکز یهودیان این کشورراازسمت خودبرکنارکرد. پرونده آمیا ادعای محافل صهیونیستی علیه کشورمان است.
 
 
 
 
 
 
فرمانده مرزبانی: داعش تهدید است نه دغدغه
 
ایسنا-سرتیپ قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا گفت:داعش برای ماتهدید است امادغدغه نیست چراکه نیروهای مسلح مابافرماندهی مقام معظم رهبری برصدها کیلومترآن سوی مرزها اشراف دارند و امروز ما از نظر دفاعی و امنیتی دراوج هستیم.
 
 
 
 
 
 
 
مصلحی: فتنه امروز خطرناک تر از فتنه 88 است
 
ایسنا-حجت الاسلام   حیدرمصلحی بابیان اینکه فتنه امروزخطرناک تراز فتنه 88است ، گفت:درفتنه 88هدف دشمن ضربه زدن به جایگاه ولایت فقیه بود ، امادرفتنه جدید دشمن بابهره گیری ازضعف های گذشته به دنبال نفوذوضربه  زدن به ایران است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 14 آبان 1394  7:31 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060 ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

واکنش قائم مقام صندوق توسعه ملی به اخبار «آب شدن منابع صندوق»
 
قائم مقام صندوق توسعه ملی در واکنش به اخبار منتشر شده درباره کاهش 31 میلیارد دلاری از منابع این صندوق، گفت: این رقم در هفت ماه گذشته به طرح های تولیدی اختصاص یافته و مستندات آن موجود است.به گزارش ایرنا قاسم حسینی با تاکید بر اینکه همواره ورودی و خروجی صندوق تراز و در نهایت ترازنامه استخراج می شود، گفت: این صندوق دارای منابع و دارایی بوده و این دو با یکدیگر متفاوت است. دارایی شامل مواردی است که از ابتدای تشکیل آن وجود داشته که بخشی پول نقد و بخشی دیگر وام ها و تسهیلات است اما منابع، پولی است که وارد صندوق می شود. بر همین اساس از 74 یا 75 میلیارد دلار دارایی صندوق حدود 35 تا 36 میلیارد دلار به طرح های تولیدی و بخش خصوصی اختصاص یافته است و مابقی نیز در صورت دریافت طرح ها تخصیص خواهد یافت.
 
 
 
 
سیل آمریکا و اعتصاب برزیل، قیمت نفت را افزایش داد
 
قیمت نفت در معاملات امروز به دنبال اعتصاب‌های برزیل و نگرانی‌ها در مورد لیبی 4 درصد افزایش یافت و 50.76 دلار در هر بشکه فروخته شد. اعتصاب کارکنان پتروبراس، تولید روزانه نفت برزیل، نهمین تولیدکننده نفت جهان را حدود 25 درصد کاهش داد.به گزارش فارس به نقل از رویترز، قیمت نفت که از روز سه شنبه به دنبال اعتصاب‌های برزیل و نگرانی ها در مورد لیبی 3 درصد افزایش داشت، دیروز نیز افزایش یافت و به بالای 50 دلار در هر بشکه رسید. نفت برنت روز گذشته 1.75 دلار و نفت خام آمریکا 1.76 دلار افزایش قیمت داشتند. قیمت نفت آمریکا روز گذشته پس از توقف فعالیت خط لوله کولونیای آمریکا به علت وقوع سیل، به بالاترین رقم از 13 اکتبر رسید. از عوامل دیگر بر قیمت نفت اعتصاب کارکنان شرکت نفت پتروبراس برزیل و تعطیلی پایانه صادرات نفت لیبی عنوان شده است.
 
 
 
انتقاد مرکز پژوهش های مجلس از آمار رشد مرکزآمار
 
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی که اخیرا منتشر کرده، پرسش هایی را در مورد نرخ رشد اقتصادی یک درصدی اعلام شده توسط مرکز آمار مطرح کرده است.به گزارش تسنیم، در بخشی از این گزارش  آمده است:  در سال 1393 مبنای اعلام نرخ رشد اقتصادی کشور، آمارهای بانک مرکزی ایران بود ولی کارشناسان نسبت به برخی از مبانی محاسباتی ارقام مزبور انتقاد دارند و منتظر انتشار حساب های ملی توسط مرکز آمار ایران هستند که تاکنون محقق نشده است. اکنون و به یکباره نرخ رشد اقتصادی مرکز آمار ایران مبنا قرار می گیرد بدون آنکه   اعداد و ارقام مبنای محاسبه آن مشخص باشد. به عبارت دیگر ممکن است رقم مبنای محاسبه نرخ رشد مرکز آمار ایران از رقم 6 ماهه اول اعلامی توسط بانک مرکزی کمتر باشد. آن گاه تکلیف چیست؟ آیا رشد مثبت وجود داشته است یا منفی؟
 
 
 
 
کی. اف. سی آمریکا: شعبه ای در ایران نداریم
 
شرکت کی. اف. سی آمریکا در واکنش به تاسیس شعبه ای از این رستوران زنجیره ای در ایران اعلام کرد: از انتشار خبرهایی در مورد گشایش رستوران غیرقانونی کی. اف. سی در تهران شوکه شده است.به گزارش اقتصادنیوز، روز گذشته رستورانی که مدعی بود شعبه ای از رستوران های زنجیره ای کی. اف. سی (حلال) در تهران است و مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت را هم دارد، پلمب شد. پس از این اتفاق مدیرعامل رستوران کی .اف. سی در تهران پلمب این مرکز عرضه فست فود را ناشی از سوءتفاهم به دلیل تشابه اسمی با کی. اف. سی آمریکا عنوان کرد. آن طور که تسنیم به نقل از فارین پالیسی گزارش داده، لوری شالو، سخنگوی شرکت کی. اف. سی آمریکا اعلام کرده است:هیچ حق امتیازی به افرادی در ایران برای ایجاد شعبه کی. اف. سی داده نشده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 14 آبان 1394  8:38 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060 ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

افضلی‌فرد: 3 پرونده از دولت سابق در کمیسیون اصل90 مفتوح است

خانه ملت - افضلی‌ فرد سخنگوی کمیسیون اصل 90مجلس،گفت:سه پرونده شکایت کلان از احمدی‌نژادواعضای دولت نهم ودهم در این کمیسیون مفتوح است.وی افزود‌:درخصوص یکی از این پرونده‌ها جلسه دادگاهی برگزارشد که متأسفانه احمدی‌نژاد دراین جلسه حاضر نشد، به همین دلیل دادگاه باید جلسه دیگری رابرای بررسی این پرونده باحضور احمدی‌نژاد تشکیل بدهد. وی تاکید کرد: بیشتر این شکایت ها ازرئیس جمهورسابق به‌علت اجرایی نکردن قانون بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

درخواست ازآیت ا...  لاریجانی برای کاندیداتوری مجلس خبرگان

ایسنا -آیت‌ا... نورا... طبرسی نماینده ولی‌فقیه درمازندران درمراسم دیدارعلما،روحانیان،ائمه جمعه وجماعات با رئیس قوه قضاییه با بیان این‌که «درسال جاری انتخابات مجلس خبرگان راداریم»،گفت:ماامثال آقای آملی لاریجانی را در مجلس خبرگان لازم داریم و امیدواریم ایشان با رای بالا  درمجلس خبرگان حضوریابد. وی افزود: شخصیت حقیقی،حقوقی،خانوادگی ودانشگاهی آیت ا... لاریجانی برای ما مبرهن است وشاید درجمعیت روحانیان چنین شخصیتی، نداشته باشیم.

 

 

 

 

 

دولت لایحه شفاف سازی هزینه های انتخاباتی را تصویب کرد

ایرنا- بررسی لایحه شفاف سازی منابع مالی وهزینه های انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی به عنوان یکی ازمهم ترین مسائل مربوط به انتخابات به منظور ایجاد سازو کار لازم برای قانونمند کردن فعالیت های مالی مربوط به انتخابات احزاب و تشکل های سیاسی مجاز و نامزدها، در جلسه روز گذشته هیئت وزیران ادامه یافت و ضمن تصویب این لایحه، مقرر شد که با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

 

 

 

 

 

حمله به لیبرتی با همکاری یکی از اعضای گروهک منافقین انجام شد

فارس-یکی ازفرماندهان گروه جیش المختار،درخصوص حمله خمپاره‌ای هفته گذشته به لیبرتی، گفت: مختصات حمله به این پایگاه ازسوی یکی ازاعضای سازمان تروریستی منافقین که هم اکنون در داخل لیبرتی است به ماداده شد. وی افزود:اعضای فرقه به دلیل خستگی ازشرایط سخت داخلی واین که هیچ راه فراری ازآن ندارند دست به چنین اقداماتی می‌زنند.وی گفت:برای این افراد، کشته یا مجروح شدن وانتقال به خارج ازلیبرتی تنها بخت فرار از زندگی فعلی‌شان است و بر همین مبنا گاهی همکاری‌های اطلاعاتی باما دارند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 14 آبان 1394  8:53 AM
تشکرات از این پست
ehsan007060 ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

لیندزی گراهام : در وین، سوریه را دو دستی تقدیم ایران کردیم
 
ایرنا-سناتور لیندزی گراهام سناتور آمریکایی ضمن انتقاد شدید ازسیاست های اوباما درباره سوریه تاکید کرد: آمریکا با مذاکرات ژنو، سوریه را دو دستی تقدیم ایران کرده است.
 
 
 
 
 
 
 
تقدیر از رئیس جمهور در اختتامیه آیسسکو
 
ایسنا -در جلسه اختتامیه نهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی(OIC) که در مسقط برگزار شد، به علت پیشنهاد طرح قطعنامه نفی خشونت از دکتر روحانی، تقدیر شد.
 
 
 
 
 
 
 
«مغرب» به زودی سفیر جدید در تهران تعیین می کند
 
فارس-مزواروزیرخارجه مغرب اعلام کردکه این کشوربه زودی سفیرخودرادرایران تعیین خواهد کرد.مزوارهمچنین تکذیب کرد که روابط این کشوربا کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بر بنای کمک این کشورهابه رباط باشد.
 
 
 
 
 
 
 
نیروهای مسلح قادرند تهدیدها را با واکنش سریع مهار و قاطعانه دفع کنند
 
فارس-سردارحسین دهقان وزیر دفاع گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادر هستند متناسب با سطح و نوع تهدید با واکنش سریع نسبت به مهار و دفع آن قاطعانه اقدام کنند.
 
 
 
 
 
 
 
چین و آمریکا به همکاری خود در اجرای «برجام»تاکید کردند
 
ایرنا-وانگ یی وزیرخارجه چین درگفت وگوی تلفنی باکری همتای آمریکایی خودباابرازخرسندی ازنتایج به دست آمده درتوافق وین، بر تداوم همکاری میان دوکشوردراجرای مواردکامل «برجام»تاکید کرد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 16 آبان 1394  9:26 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

امیری: پاسخ استعلام‌ مجمع ایثارگران هنوز نیامده است

ایلنا-حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به این سوال که وضعیت مجوزمجمع ایثارگران به کجا رسیده گفت:تصمیم درمورد مجمع ایثارگران به اطلاع از پاسخ استعلام ها موکول شد.

 

 

 

 

 

قیومی: با افتخار در کنار دولت هستم

ایلنا-طاهره قیومی رییس مرکزارتباطات وتبلیغات دفتررییس جمهورضمن انتشار تصویری از خود درپشت میز کارش به شایعاتی که درباره استعفایش منتشر شده بود پایان داد و  نوشت:با افتخار درکنار دولت هستم .

 

 

 

 

 

اسداللهی: نمی توان گفت در ارکان حکومت جاسوس داریم

خبرآنلاین-اسداللهی نماینده مجلس بااشاره به ادعای برخی مبنی براینکه آمریکادرتمام نهادهای نظام آدم دارد، گفت: با هوشیاری که سیستم امنیتی ما دارد، نمی توانیم بگوییم که درسیستم اجرایی ماجاسوس وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

ندیمی: گزارش داده بودند که من قاچاقچی ام!

ایلنا–ندیمی نماینده لاهیجان بااشاره به مشکلاتی که پیشتر درتاییدصلاحیتش برای ورود به مجلس باآن روبه روشده، گفت:  درگزارشی علیه بنده ادعا  شده بود قاچاقچی هستم و3پسردارم که سلطنت‌طلب وساکن لندن هستند.

 

 

 

 

 

سفر هیئت پارلمانی ایران به  لتونی

خانه ملت-گروه دوستی پارلمانی ایران ولتونی روزگذشته به ریگا پایتخت لتونی عزیمت کرد.قرار است این هیئت با مقامات پارلمانی، رئیس کمیسیون روابط خارجی و  وزیر خارجه لتونی دیدار وگفت وگو کند.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 17 آبان 1394  7:35 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

سران اوپک گازی، 2 آذر در تهران گرد هم می آیند

معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به احتمال تمدید دوره فعالیت دبیرکل ایرانی مجمع کشورهای صادرکننده گاز گفت: نشست سران «جی.ای.سی.اف» دوم آذرماه در تهران برگزار می شود.به گزارش ایرنا، امیرحسین زمانی نیا، بعدازظهر دیروز در نشست خبری، افزود: سومین نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز با شعار «گاز طبیعی سوخت منتخب برای توسعه پایدار» در تهران برگزار می شود.

 

 

 

 

ایران رتبه نخست برگزاری نمایشگاه های استاندارد در خاورمیانه را دارد

معاون وزیر صنعت با بیان اینکه حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه‌های ایران افزایش 200 درصدی داشته است، گفت: استقبال خارجی‌ها از نمایشگاه‌های آتی ایران چشمگیر است.به گزارش تسنیم به نقل از سازمان توسعه  تجارت، اسفهبدی  با بیان این مطلب افزود: از نظر تعداد برگزاری نمایشگاه، کشور امارات در خاورمیانه رتبه اول را دارد اما از نظر میزان مساحت و استانداردهای برگزاری، ایران رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

اعلام آمادگی 40 شرکت بزرگ برای حضور در کنفرانس نفتی تهران

کنفرانس بین المللی نفت و گاز ایران؛ موسوم به «کنفرانس تهران» با موضوع رونمایی از مدل جدید قراردادهای نفتی ایران – IPC، در روزهای هفتم و هشتم آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد. به گزارش فارس بر پایه اعلام دبیرخانه اجرایی کنفرانس تهران، تاکنون بیش از 40 شرکت بزرگ اروپایی و آسیایی آمادگی خود را برای حضور در این رویداد مهم نفتی که در روزهای هفتم و هشتم آذر ماه سال جاری در سالن اجلاس کشورهای اسلامی برگزار می شود، اعلام کرده اند.

 

 

 

 

رئیس پارلمان اروپا: برای تحکیم روابط اقتصادی به ایران آمده ایم

رئیس پارلمان اتحادیه اروپا در دیدار با رئیس اتاق ایران گفت: هدف من از این سفر فراهم آوردن چارچوبی امن برای مستحکم کردن زیربنای روابط پایدار اقتصادی است. به گزارش فارس، وی به این نکته اشاره کرد که هیأت های اروپایی همواره اذعان دارند که بر 3 موضوع تاکید شده است؛ امکان انتقال تکنولوژی، همکاری های مشترک در انجام کارهای فنی و توسعه زیربنایی و همچنین استفاده از فرصت های جغرافیای ایران برای سرمایه گذاری مشترک.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 17 آبان 1394  9:57 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya 3220110487
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

رئیس‌جمهوری عراق به ایران سفر می کند
 
ایلنا- دفتر ریاست‌جمهوری عراق اعلام کرد:فواد معصوم رئیس‌جمهوری این کشوردردیدار با«دانایی‌فر» سفیر ایران دربغداد ازسفر خود به تهران برای حضور دراجلاس مجمع کشورهای صادرکننده گاز خبر داد.
 
 
 
 
 
 
خبرگزاری دولتی عربستان بخش فارسی راه اندازی کرد
 
میزان- خبرگزاری دولتی عربستان  بخش فارسی خود را به طور آزمایشی آغاز کرده است.این در حالی است که شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به سران دربار نفتی نیز بخش فارسی خود را در آبان ماه سال 87 راه اندازی کرده است.
 
 
 
 
 حبیبی: در برخی از رسانه ها آثار عملکرد نفوذی ها کاملاً مشهود است
 
تسنیم -حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه درنشست دبیران این حزب گفت:دربرخی ازرسانه ها آثار عملکرد نفوذی ها کاملاً مشهود است. برخی از آنها از رادیو آمریکا و بی‌بی‌سی کپی‌برداری می کنند.
 
 
 
 
 
 
کنگره جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی پنجشنبه برگزار می‌شود
 
تسنیم-کنگره جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی پنجشنبه 21 آبان با موضوع «وفاق وهمگرایی نیروهای ولایی» با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی قائم‌مقام جامعه روحانیت مبارز برگزار می‌شود.
 
 
 
 
 
 
نشست استانداران و سفرا با حضور ظریف و رحمانی فضلی برگزار می شود
 
ایرنا–جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزیرکشور گفت:نشست مشترک استانداران وسفرا امروزدوشنبه با حضور ظریف وعبدالرضا رحمانی فضلی وزیران امور خارجه و کشور برگزار می شود.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 18 آبان 1394  8:39 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya 3220110487
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

استقبال بانک مرکزی از تصمیم بانک ها برای کاهش سود
 
در پی انتشار خبری از جلسه اخیر شورای هماهنگی بانک ها مبنی بر «توافق بانکداران بر کاهش نرخ سود سپرده سالیانه بانکی به ۱۸ درصد و اجرای آن از اول آذرماه»، معاون نظارتی بانک مرکزی از این تصمیم حمایت کرد.  به گزارش ایسنا، حمید تهرانفر در همین زمینه به ارائه توضیحاتی پرداخت و گفت: اقدام بانک ها مغایر مصوبه شورای پول و اعتبار نیست. در مصوبه اردیبهشت ماه، شورای پول و اعتبارحداکثر نرخ سود سپرده‌ها را تعیین کرده است و این تصمیم در همان دامنه قرار دارد و بانک مرکزی مخصوصا با توجه به روند کاهشی نرخ تورم با آن موافق است.وی با بیان این که مشکل اصلی بانک‌ها در رقابت‌های غیر حرفه ای است که منجر به عدم تعادل در بازار پول و افزایش قیمت تمام شده تجهیز منابع می شود، افزود: با توجه به روند کاهشی نرخ تورم انتظار این است که نرخ سود سپرده ها نیز متناسب با آن کاهش یابد ولی عمدتا به دلیل مشکلات ساختاری انباشته شده در نظام بانکی این اتفاق نیفتاده است ضمن آنکه رقابت های غیراصولی نیز به این عدم تعادل دامن می زند و بانک ها باید مؤکدا از آن پرهیز کنند.
 
 
 
40 هزار نیروی حراست درصنعتی که همه اش با 60 هزار نفر قابل اداره است
 
وزیر نفت ضمن تاکید بر نقش مهم حراست در مبارزه با فساد از تعداد بالای نیرو در این حوزه از صنعت نفت و روند افزایشی آن گلایه کرد و گفت: ٣5 تا ٤٠ هزار نفر سرمایه انسانی در این بخش فعالیت می کنند در حالی که کل صنعت نفت را می توان با 60 هزار نفر اداره کرد.به گزارش فارس، وزیر نفت در همایش سالانه سراسری مدیران و مسئولان ارشد حراست وزارت نفت و شرکت های تابعه با اشاره به اینکه مقابله با فساد از وظایف اصلی حراست نیست تاکید کرد: اما بدون کمک حراست نیز نهادهای متولی و نظارتی نمی توانند موفق باشند.زنگنه در ادامه به متراکم بودن منابع انسانی مشغول در سازمان حراست صنعت نفت به عنوان یکی از چالش‌های مبتلابه این بخش اشاره کرد. و ی با بیان این که صنعت نفت را با 6٠ هزار نفر می توان اداره کرد، گفت:  فقط بیش از ٣٠ هزار نفر نیرو در حراست صنعت نفت مشغول به کار هستند.
 
 
 
 
ادعای طلب 100میلیارد دلاری وزارت نفت از شرکت های دیگر
 
وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: بابک زنجانی یکی از چندین بدهکار شرکت نفت است. در حالی که شرکت نفت بالغ بر 100میلیارد دلار از شرکت‌ها و کشورهای مختلف طلب دارد.به گزارش تسنیم، کوهپایه زاده وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: امروز زنجانی یکی از چندین بدهکار شرکت نفت با رقم دومیلیارد دلار که از سوی شرکت نفت ادعا شده، محسوب می‌شود، در حالی که شرکت نفت بالغ بر 100میلیارد دلار از شرکت‌ها و کشورهای مختلف طلب دارد. وی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر نفت مبنی بر اینکه زنجانی از اول هم قصد نداشته پولی را پرداخت کند، اظهار داشت: اگر موکلم قصد پرداخت نداشت، نمی‌آمد قریب به 700میلیون دلار از پول‌هایی را که در اختیارش قرار گرفته بود، به‌دستور شرکت نفت در حق پیمانکاران نفتی پرداخت کند.کسی که سوء‌نیت داشته باشد نمی‌آید چند 100میلیارد دلار محموله‌های گازی را که در اختیارش است، عودت بدهد و برگرداند، می‌توانست بگوید: «محموله‌ها را فروخته‌ام و چون تحریم شدم نمی‌توانم پرداخت کنم».

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

دوشنبه 18 آبان 1394  10:26 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

تکذیب خبر بازداشت خواهرزاده روحانی

فارس- اخیرا دربرخی شبکه های اجتماعی ادعا شد  که خواهرزاده روحانی جزو دستگیرشدگان اخیر است.بررسی ها نشان‌ می‌دهد دستگیری اسماعیل سماوی صحت ندارد.

 

 

 


 

نامه بسیج 24 واحد دانشگاه آزاد به رئیس قوه قضائیه

تسنیم - بسیج دانشجویی 24  واحد دانشگاه آزاد در نامه ای  از قوه قضائیه در خواست کردند با محاکمه اعضای شبکه نفوذ در کشور درس عبرتی به بازماندگان این شبکه دهند.


 

 

 

پوردستان: برای فضای جنگ های نیابتی آمادگی کامل داریم

میزان- پوردستان گفت: نیروی زمینی برای حضور در عرصه جنگ های نیابتی آمادگی لازم را دارد و یگانهای نیروی زمینی از قابلیت بسیار بالا و خوبی برخوردار هستند.

 

 


 

 

نامه انتقادی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به روحانی

 مهر-بسیج دانشجویی کشور  در نامه ای به روحانی نوشت: آیا خط مشی ابدی دیپلماسی، لبخند زدن،  دست دادن با دشمنان و سیاست بالکن نشینی است؟!

 

 

 

 

 

پاسخ حقیقت پور به صحبت های اخیر رئیس پلیس دبی

خانه ملت -نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به صحبت های اخیر رئیس پلیس دبی گفت: امارات، قطر و عربستان در کشورهای منطقه دخالت می کنند نه ایران .

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 19 آبان 1394  8:35 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

فرمانده نیروی دریایی آمریکا: رفتار خصمانه ایران تغییر نکرده است!
 
نسیم- کوین دونگان، فرمانده ناوگان پنجم دریایی آمریکا مدعی شد:توافق هسته ای باعث کاهش فعالیت های دیگر ایران که واشنگتن از آن به عنوان اقدامات بی ثبات کننده نام می برد، نشده است.وی با بیان این که  به توافق خوش بین هستیم گفت:اما رفتارهای خصمانه ایران در منطقه نگران کننده است.وی افزود : اقدامات دیگر ایران از قبیل قاچاق تجهیزات نظامی به یمن و مزاحمت ایران برای کشتی های عبوری در خلیج فارس ادامه دارد.
 
 
 
پناهیان: آقا فرمودند اربعین حق ندارید عکس من را ببرید تبلیغ کنید
 
تسنیم-حجت الاسلام پناهیان با بیان این که  مواظب باشید زمان اربعین زمان اوج صبوری و انعطاف‌پذیری است افزود:برخی در این زمینه می خواهند فتنه هایی ایجاد کنند.پارسال هم یکی از زمینه هایش این بود که الکی دعوا راه بیندازند. وی افزود: آقا فرمودند عکس من را حق ندارید ببرید آن جا تبلیغ کنید بزنید به در و دیوار. این صبوری، این بزرگواری، این منش، این ما را نجات می‌دهد.
 
 
 
 
 
 
امروز؛ چهارمین جلسه دادگاه متهمان حمله به علی مطهری
 
ایسنا- علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس گفت که امروز (سه شنبه) در چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده حمله به من در شیراز به درخواست قاضی پرونده شرکت خواهم کرد. وی افزود:‌ پیش از این اظهارات 5 نفر از متهمان پرونده گرفته شده و قرار است در این جلسه اظهارات سه نفر باقی مانده نیز شنیده شود.مطهری تصریح کرد:‌ همچنین اگر لازم باشد من نیز دراین  جلسه در دادگاه صحبت خواهم کرد.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 19 آبان 1394  9:30 AM
تشکرات از این پست
ali_kamali sadegh123 siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

ترقی: احمدی نژاد کاندیدا نمی شود

انتخاب - ترقی عضو ارشد موتلفه در مورد کاندیداتوری احمدی نژاد گفت: اصلا آقای احمدی نژاد نمی خواهد کاندیدا شود.ما در ائتلاف با اصولگرایان تلاش می کنیم، لیست مشترکی ارائه دهیم.

 


 

 

 

سفر استانی روحانی به سمنان لغو شد

فارس - بیست و چهارمین سفر استانی رئیس‌جمهور به سمنان که قرار بود امروز (چهارشنبه) انجام شود لغو شد، اما دلیل لغو و به تاخیر افتادن این سفر هنوز مشخص نشده است.

 


 

 

 

تمجید ماهنامه هوانوردی آمریکا از نیروی هوایی ایران

فارس - ماهنامه آمریکایی «هوانوردی» نوشت: بی‌شک در تاریخ معاصر هیچ نیروی هوایی در جهان همچون نیروی هوایی ایران (IRIAF) در زمینه نوآوری و بکارگیری مهارت های تطبیقی وجود نداشته است.

 

 

 


 

چهارمین سالگرد شهادت «پدر موشکی ایران» برگزار می‌شود

مهر - مراسم چهارمین سالگرد شهادت «سردار حسن تهرانی مقدم»، «پدر موشکی ایران» و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه، پنج‌شنبه هفته جاری در تهران برگزار می‌شود.

 

 

 


 

پرونده بازداشتی ها به مقامات قضایی فرستاده می شود

مهر - سردار جوانی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه افرادی که بازداشت شده اند پرونده شان به مقامات قضایی فرستاده خواهد شد، گفت:درباره دستگیری های اخیر با گذر زمان اطلاع رسانی می شود .

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 20 آبان 1394  7:43 AM
تشکرات از این پست
sadegh123 siryahya 3220110487
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:اخبار کوتاه

دلار بازهم 10 تومان گران شد

 فارس- تا پیش از ظهر دیروز، دلار تا ۳۵۸۰ تومان در بازار قیمت خورد اما در ساعات بعد با سیری نزولی مواجه شد. به گزارش سامانه «سنا»ی بانک مرکزی، در مجموع متوسط نرخ دلار، دیروز 3534 تومان رقم خورد که نسبت به دو روز قبل، 10 تومان افزایش را نشان می دهد.

 

 

 


صف بازرگانان غله برای ورود به بازار ایران

ایسنا- پایگاه بلومبرگ با اشاره به چشم انداز باز شدن بازار ایران به روی شرکت‌های بین المللی، نوشت: بازرگانان غله جهان منتظر ورود به این کشور هستند.

 

 

 

 


5 درصد فروش لوازم خانگی به بانک مرکزی می‌رسد

ایسنا- رییس انجمن تولید‌کنندگان لوازم خانگی از اختصاص 5 درصد سهم فروش کالاها با استفاده از کارت اعتباری خرید کالای ایرانی به بانک مرکزی خبر داد.

 

 

 

 


واردات خودرو 68 درصد کم شد

ایسنا- آمارهای گمرک از واردات خودروی سواری در 7ماه گذشته نشان می‌دهد که در این مدت 23 هزار و 786 دستگاه خودروی سواری به ایران وارد شده و این درحالی است که در مدت مشابه سال گذشته 74 هزار و 136 دستگاه خودروی سواری وارد شده بود که به معنای کاهش 68 درصدی واردات خودرو در مدت یاد شده است.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

چهارشنبه 20 آبان 1394  8:21 AM
تشکرات از این پست
siryahya ali_kamali sadegh123
دسترسی سریع به انجمن ها