0

✳️ چهره ها و خبر ها ✳️

khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89277

پاسخ به:چهره ها و خبر ها

تمجید از سردار سلیمانی

حمید گودرزی  با انتشار تصویری از سردار سلیمانی ارادت خود به رزمندگان و مدافعان حرم را ابراز کرد.گودرزی با انتشار تصویر سردار سلیمانی نوشت: «با نگاه به امروز جهان قدر این مردان را بیشتر بدانیم امنیت در کشوری که نا امنی در اطرافش بیداد می کند مدیون زحمات این مردان است».

سریالی برای مادر

مهوش صبرکن از نگارش یک فیلمنامه در قالب سریال با موضوع زندگی مادرش به نام «سودابه» خبر داد.این بازیگراعلام کرد: حدود سه سال است که در تلویزیون کار نکردم ولی پیشنهادهای خوبی داشتم که به لحاظ متن و کارگردانی پسندیدم و حتی در حال حاضر تعدادی از کارهای پیشنهاد شده به من، در حال پخش هستند.

به یاد پدر

بهار ارجمند دختر هنرمند فقید انوشیروان ارجمند، پس از ١١ ماه دوری از فعالیت های هنری، با "همبازی آسمانی" به این عرصه بازگشته است. اجرای این نمایش پنجشنبه، با حضور خانواده ارجمند و جمعی از هنرمندان، تقدیم خواهد شد به هنرمند گرانقدر انوشیروان ارجمند، که سال ها در ایام سوگواری امام حسین (ع) حضور درخشانی را در صحنه تئاتر داشته است.

استراحت مطلق

در حال حاضر حالم خوب است در این مدت تنها استراحت کردم و احساس می کنم بهتر شده ام. رضا ناجی گفت: پزشکم برایم استراحت مطلق تجویز کرده و گفته است که در روز باید ورزش کنم به همین جهت طبق دستور پزشک روزانه 2 ساعت پیاده روی می کنم.خوشبختانه در زمانی که این اتفاق برایم افتاد مشغول بازی در فیلمی نبودم.

به سینما می روم

نفیسه روشن پس از حضور 15 ساله در تلویزیون می خواهد بازیگری را در سینما تجربه کند و به آثاری که در گروه «هنر و تجربه» می گنجند علاقه بیشتری دارد.نفیسه روشن گفت: نزدیک به یک سال است که در تلویزیون فعالیت نمی کنم و آخرین حضورم در سریال «کپی برابر اصل» به کارگردانی جلال الدین دری بود.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 28 آبان 1394  8:03 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

کتاب گردی

در پی دعوت احمد مسجدجامعی برای کتابگردی، محمدرضا گلزار بازیگر سینما نیز به این حرکت فرهنگی پیوست.با دعوت احمد مسجدجامعی برای کتابگردی، چهره های زیادی در حوزه های مختلف فرهنگ و هنر به این دعوت پاسخ گفتند.محمدرضا گلزار نیز با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خبر از پیوستن خود به این حرکت فرهنگی داد.

دراکولا در تهران

جدید ترین فیلم رضا عطاران،  هفته گذشته در تهران کلید خورد  و هم اکنون فیلمبرداری آن ادامه دارد.در «دراکولا» لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلابلوکات وامید روحانی  به ایفای نقش می پردازند.

من کتاب می خوانم

نیکی کریمی در برنامه «کافه هنر» رادیو ایران ضمن اعلام حمایت از این پویش (کمپین )تاکید کرد: برای ترویج کتابخوانی در کشور تلاش خواهد کرد.او در پاسخ به این سوال که آخرین کتابی که خوانده است چیست ؟گفت: آخرین کتابی که خوانده ام گزیده اشعار جهان بوده است.پویش ملی «من کتاب می خوانم» به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از رادیو ایران آغاز شده وتا 25 آذر ادامه دارد.

استقبال از ترور

نمایش «ترور» کاری از حمیدرضا نعیمی با بازی بهزاد فراهانی در سالن اصلی تئاتر شهر در حالی آغاز شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.«ترور» درباره زندگی و تنهایی یک تروریست است که به قضاوت و انتخابش برای کشتن شک ندارد. تروریست در مسیر عملیاتش با دختری آشنا می شود .

مستندی درباره معجزه عشق

فیلمبرداری مستند سینمایی باران می بارد... که درونمایه ای انسانی درباره معجزه عشق دارد به پایان رسید.مستند داستانی «باران می بارد...» کاری مشترک از علیرضا امینی و علی مردانی است که موضوع آن براساس یک اتفاق واقعی پیرامون مسائل و درونمایه انسانی و مهر مادری  نوشته شده و به معجزه عشق می پردازد.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

شنبه 30 آبان 1394  5:22 PM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

نمایش اشباح در مقدونیه

داریوش مهرجویی با فیلم  «اشباح» میهمان جشنواره  مقدونیه می شود. این فیلم در بخشی ویژه که به همت سازمان سینمایی و سفارت جمهوری اسلامی و مقدونیه در «جشنواره فیلم های اروپایی روزهای سینما» به مروری بر سینمای ایران اختصاص داده شده است به همراه فیلم« آلزایمر» معتمدی به نمایش در  می آید.

مشاور هنری جشنواره فجر

دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حکمی مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون را به عنوان مشاور هنری خود منصوب کرد. وی چندی پیش نیز به شهاب حسینی دیگر بازیگر سینما حکم مشاوره داد. سی و چهارمین جشنواره  فیلم فجر  به دبیری محمد حیدری بهمن امسال برگزار می شود.

مقابله با یک راز درونی

فرهاد اصلانی  بافیلم «کوچه بی نام» ساخته هاتف علیمردانی آذرماه  میهمان سینماهای کشور می شود.این فیلم داستان زندگی دو خانواده  جنوب شهری را روایت می کند که بروز رخدادی غیرمنتظره آرامش هر دو خانواده را به هم می ریزد و پدر یکی از خانواده ها باید با رازی که در دل دارد مقابله کند.

در گرو تصمیم های شخصی

مجموعه تلویزیونی«پشت بام تهران»  با بازی لیندا کیانی  مراحل پایانی تصویر برداری را پشت سر می گذارد.این سریال مضمونی اجتماعی دارد و به تصمیم گیری انسان ها می پردازدو این که انسان ها در گرو تصمیمات خود هستند و هر تصمیم  بر اساس درست یا اشتباه بودن  نتیجه خود رادر پی دارد.

فصل تازه ای از زندگی

20 سال پیش وقتی نزد مهران مدیری  رفتم برخورد خیلی خوبی با من داشت. رضا عطاران  نیزطی این سال ها عین کوه پشتم ایستاد. مجید صالحی هم همیشه برایم بزرگی کرد و نگذاشت هیچ وقت کم بیاورم.  علی مسعودی افزود: با برنامه خوب " خندوانه"  رامبد جوان  نیزبیشتر در بین مردم شناخته شدم وحس می کنم با این برنامه فصل تازه ای از زندگی من آغاز شد.

یک شنبه 1 آذر 1394  7:52 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

پیوستن به پویش کتاب

محمدعلی کشاورز بازیگر سینما و تلویزیون به پویش «من کتاب می خوانم» که چندی است در رادیو ایران راه اندازی شده است، پیوست.محمدعلی کشاورز در برنامه «کافه هنر» رادیو ایران که شنبه تا چهارشنبه روی آنتن می رود درباره حمایت ازپویش کتابخوانی گفت: آن هایی که می خواهند در کار سینما و تئاتر موفق باشند، بایستی بیشتر مطالعه داشته باشند.

175 غواص

حمید فرخ نژاد در یکی از نقش های اصلی فیلم سینمایی «175 غواص» به گروه تولید این فیلم سینمایی اضافه شده است.فیلم سینمایی «175 غواص» که به تهیه کنندگی محمد آزادی مهربانی و کارگردانی سعید چاری برای حضور در جشنواره فیلم فجر مراحل پیش تولید خود را پشت سر می گذارد، با پایان نگارش فیلمنامه آن  توسط ثنا صادقی به انتخاب بازیگران  خود رسیده است.

درجمع داوران

نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران بخش اصلی جشنواره آسیا پاسیفیک در این جشنواره حضور دارد.این دوره از جشنواره آسیا پاسیفیک در حالی برگزار می شود که  معتمدآریا نیز به عنوان تنها کاندیدای ایران برای بازی در فیلم سینمایی «بهمن» در بخش جایزه بهترین بازیگر زن با سایر کاندیداهای این جشنواره رقابت می کند.

آغاز فیلمبرداری

فیلمبرداری سریال «ویلا» آذرماه آغاز و تا پایان نوروز ادامه خواهد داشت. این مجموعه برای شبکه سوم سیما و به کارگردانی مرضیه برومند ساخته می شود.این سریال ماجرای خانواده ای است که تعطیلات نوروز را به شمال می روند و در طول این سفر اتفاق هایی را پشت سر می گذارند.

ناردون در لاهیجان

مهران رجبی تصویری از پشت صحنه فیلم «ناردون» را منتشر کرد.«ناردون» فیلمی از فریدون حسن پور با حضور بازیگرانی همچون رجبی در مرحله فیلمبردار ی است.او در توضیح این عکس نوشته است:دهمین روز فیلمبرداری  ناردون در لاهیجان

دوشنبه 2 آذر 1394  7:47 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

فراخوان برای بازیگر فراری

علیرضا داودنژاد با انتشار تصاویر کوتاهی برای انتخاب بازیگر فیلم جدیدش «فراری» فراخوان داد. داستان این فیلم درباره دختری است که از شهرستان به تهران  می آید و تلاش می کند با خودروی «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد. بر اساس برنامه ریزی ها این فیلم برای  نمایش درجشنواره  فجر امسال آماده می شود.

میهمان شبکه نمایش خانگی با رخ دیوانه

طناز طباطبایی با فیلم «رخ دیوانه» ابوالحسن داوودی این هفته میهمان شبکه نمایش خانگی می شود. این فیلم  که نسخه خانگی آن پایانی متفاوت با آنچه در سینماها  اکران شد دارد، سال گذشته برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نظر تماشاگران جشنواره فجر شد. ساعد سهیلی، صابر ابر، نازنین بیاتی  وامیر جدیدی،  دیگربازیگران این فیلم هستند.

تکذیب بازی در فیلم کیمیایی

همایون شجریان حضورش در فیلم «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی را تکذیب کرد. وی با انتشار اطلاعیه ای در صفحه اینستاگرامش نوشت: خبری با تیتر همایون شجریان نقش یک خواننده را بازی خواهد کرد منتشر شده که ضمن احترام به گروه سازنده فیلم حضور و بازی خود را در این فیلم تکذیب می کنم.

رسیدن به ایستگاه پایانی ماحی

آناهیتا نعمتی  بازی در «ماحی » نخستین تجربه کارگردانی داود خیام  رابه پایان رساند. داستان این فیلم، بین سال های 91 تا 92 می گذرد که روایتگر شرایط زن فیلم به نام «ماحی» است و این شرایط بازگوکننده معنای کلمه ماحیاست که از آن به محو کننده یاد می شود.

با 175 غواص در شهرک دفاع مقدس

پولاد کیمیایی به  بازیگران فیلم «175غواص» به کارگردانی سعید چاری پیوست. این فیلم اواخر آذر در شهرک دفاع مقدس مقابل دوربین  می رودتا برای نمایش در جشنواره فجرآماده شود. حمید فرخ نژاد، سید جواد هاشمی و دانیال عبادی دیگر بازیگران این فیلم هستند که بخش های بسیاری از آن روی آب و دریا اتفاق می افتد.

سه شنبه 3 آذر 1394  8:09 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

درحاشیه از نیمه گذشت

تصویربرداری سری دوم مجموعه تلویزیونی «در حاشیه» از نیمه گذشته و کار همچنان در لوکیشن اصلی سریال واقع در بلوار ارتش ادامه دارد.سروش جمشیدی جدیدترین بازیگری است که در سری دوم به گروه پیوسته است.در حال حاضر مهران مدیری مشغول ضبط صحنه های مربوط به رویارویی زندانیان با خانواده هایشان است.

عاشقانه پلیسی

مهدی هاشمی، آتیلا پسیانی، هانیه توسلی، بهنوش طباطبایی، بابک حمیدیان، فرزین صابونی، رضا مولایی و پدرام شریفی بازیگران «سیانور» هستند که تا کنون حضورشان در این پروژه قطعی شده است.شعیبی این بار به سراغ ساخت یک عاشقانه پلیسی رفته است که در دهه 50 می گذرد و محور اصلی آن زندگی عاشقانه یک زوج است که در آن دوره زمانی به تصویر کشیده می شود.

اظهار رضایت

رامین راستاد به عنوان بازیگری که بیشتر در نقش های منفی ظاهر می شود، از حضورش در سریال «نفس گرم» محمدمهدی عسگرپور ابراز رضایت کرد و گفت: «نفس گرم» قصه  متفاوتی در فضای تلویزیونی ما دارد؛ ضمن اینکه گروه خوبی هم پشت کار بودند، بنابراین امیدوارم کلیت کار خروجی خوبی داشته باشد.

خندوانه دست به کار شد

تهیه کننده  «خندوانه» گفت: حدود یک ماه است که پیش تولید  را آغاز کردیم ولی زمان دقیقی برای پخش مشخص نداریم، چراکه هنوز در حال انجام کارهای مقدماتی  دکور جدید هستیم. عروسک جناب خان در این سری از «خندوانه» هم حضور دارد.

فروشگاه بزرگ برای نوروز

محمدحسین لطیفی در تلاش است تا سریال «فروشگاه بزرگ» را برای پخش در ایام نوروز از شبکه یک سیما تولید کند.مجموعه  «فروشگاه بزرگ» با موضوع خانوادگی برای پخش در ایام نوروز در حال نگارش است. با برنامه ریزی انجام شده حدود یک ماه دیگر تولید این سریال در تهران کلید می خورد.

چهارشنبه 4 آذر 1394  8:09 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

میهمانی در خانه هنرمندان

مروری بر سینمای مسعود کیمیایی همراه با نمایش برخی از فیلم های او از سه شنبه ۳ آذر در سینماتک خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.فیلم هایی همچون "خط قرمز"، "سرب"، "اعتراض" و برخی دیگر از آثار این کارگردان پیشکسوت در خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آیند. جواد طوسی، امید روحانی، سعید راد، پرویز نوری، فریماه فرجامی و کیوان کثیریان به نقد و بررسی آثار مسعود کیمیایی می پردازند.

جدایی از در حاشیه

به تازگی مصاحبه ای از جواد رضویان منتشر شده که در آن گفته است به دلیل فرسایشی شدن روند تولید مجموعه «در حاشیه» به زودی از این سریال جدا می شود.حضور در سریال تلویزیونی «در حاشیه» باعث شد که من علی رغم میل باطنی ام نتوانم حضوری جدی در سینما داشته باشم و به نوعی بازی در این سریال برایم با روندی فرسایشی همراه شده است.

دوفیلم با یک کارگردان

منیژه حکمت امسال با دو فیلم متقاضی حضور در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر است.مستند «لالایی» و «خماری» اولین ساخته داریوش غذبانی و  به تهیه کنندگی وی است. این فیلم به موضوع اعتیاد می پردازد و مسئولیت اجتماعی ما در قبال آماری که در این خصوص وجود دارد.  

خواننده در سینما

علی عطشانی اعلام کرد در فیلم جدیدش با نام «یادم تو رو فراموش»، مازیار فلاحی به عنوان بازیگر و آهنگساز حضور می یابد.پروانه ساخت «یادم تو رو فراموش» به تازگی توسط شورای پروانه ساخت صادر شده و قرار است کارگردانی این اثر سینمایی را خود برعهده بگیرم.

این فیلم سیاسی نیست

تصویر برداری سریال "عالیجناب" در جاجرود ادامه دارد. این در حالی است که همه بازیگران این فیلم از جمله حسین پاکدل، بابک حمیدیان، احسان کرمی، پرویز پورحسینی و آزاده صمدی مقابل دوربین فیلمبرداری رفته اند. «عالیجناب» یک اثر اجتماعی است که داستان آن به ماجرای دو رقیب انتخاباتی می پردازد.

پنج شنبه 5 آذر 1394  7:42 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

پویش بیمه ای

داریوش ارجمند با بیان این که دچار دنیای کمّی شده ایم، گفت: متأسفانه امروزه ارزش آدم ها به حساب بانکی، خودرو و لباس های شان است. وی افزود: پیشنهاد ایجاد پویش حمایت از یکسان سازی بیمه های درمانی را داده ام و مورد موافقت واقع شده است. از تمام دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور می خواهم در این پویش شرکت کنند.

جوان تازه به دوران رسیده

مسعود کیمیایی در حال تدارک فیلم "قاتل اهلی" است که قصه جوان  تازه به دوران رسیده ای است که می خواهد یک شبه پولدار شود.مسعود کیمیایی درباره فیلم جدیدش با نام فعلی "قاتل اهلی" گفت: هنوز سناریوی این فیلم کامل نیست و در حال کار کردن روی فیلم نامه هستیم. پولاد نیز در نگارش این فیلمنامه کمکم می کند.

نخستین فیلم  انگلیسی زبان

فیلم سینمایی «غلام» به عنوان نخستین فیلم انگلیسی زبان که درباره جامعه ایرانی ساخته شده است با بازی سید شهاب حسینی به زودی آماده نمایش عمومی خواهد شد. این فیلم 90 دقیقه ای به زبان فارسی و در انگلستان ساخته شده است و  بازیگران دیگری چون «ناصر معمار ضیا» بازیگر«مونیخ» و«قلمرو بهشت» درآن ایفای نقش کرده اند.

بهترین بازیگرزن

مراسم این دوره جوایز سالانه اسکرین آسیا پاسیفیک پنجشنبه بعد از ظهر به وقت ایران در بریسبین در استرالیا برگزار شد.در بخش بهترین بازیگر زن، فاطمه معتمدآریا برای بازی در فیلم "بهمن" به کارگردانی مرتضی فرشباف تقدیر شد. این جایزه را نگار جواهریان دیگر بازیگر ایرانی و یکی از داوران بخش بین الملل به معتمدآریا اعطا کرد.

انتخاب بازیگر

رامبد جوان تمرکز خود را بر تولید فیلم سینمایی "نگار" گذاشته و مشغول انتخاب بازیگران و عوامل این فیلم است.پس از مشخص شدن حضور پیمان معادی و نگار جواهریان در این اثر سینمایی، هم اکنون خبر از حضور افسانه بایگان در این فیلم سینمایی شنیده می شود.

شنبه 7 آذر 1394  11:35 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

آشتی کنان
جمشید مشایخی ششم آذر ، در روز تولدش در پاسخ به اینکه گلایه اش از رضا عطاران به کجا رسید گفت: تموم شد. ما با هم آشتی کردیم من با کارهاشون مشکلی نداشتم. عطاران هنرمند بزرگی است عزیز،  رفیق و همکار من است، اگر برای یک کار کنار هم باشیم افتخار می کنم.

تجلیل از پیشکسوت
نیکی کریمی از شهلا ریاحی به عنوان اولین کارگردان زن تاریخ سینمای ایران تجلیل می کند.به گزارش  مهر، کریمی که بیش از سه دهه در سینمای ایران به عنوان بازیگر و کارگردان مشغول به فعالیت است  از شهلا ریاحی در پردیس سینمایی چارسو تقدیر می کند .

صبح در کلانتری
فیلم "آخرین بار کی سحر رو دیدی" به کارگردانی فرزاد مؤتمن در آخرین روزهای فیلمبرداری به سر می برد.این کارگردان سینما درباره توقف فیلمبرداری این فیلم گفت: مشکل خاصی در ادامه فیلمبرداری رخ نداد. آتیلا پسیانی، فریبرز عرب نیا وژاله صامتی در این فیلم سینمایی بازی کرده اند.فیلم قصه  مادری است که یک روز صبح  سراسیمه وارد کلانتری می شود و به افسر نگهبان می گوید دختر جوانش، سحر، دیشب به خانه بازنگشته است...

گشت ارشاد 2
سعید سهیلی   "گشت ارشاد2"  رااحتمالا جلوی دوربین ببرد به گفته سهیلی قطعاً سری دوم این فیلم هم لحنی طنز آمیز خواهد داشت که باز هم مضمونی اجتماعی را در برمی گیرد.این کارگردان سینما با اشاره به نبود سرمایه گذار در سینمای ایران بیان کرد: شاید یکی از دلایلی که باعث وقفه در کار ما می شود، نبود سرمایه گذار در سینما است.

راضی ام
ثریا قاسمی در سریال تاریخی «معمای شاه» با ایفای نقش رییس گدایان، شخصیتی متفاوت  از نقش های قبلی اش را تجربه کرده است.وی از اینکه به او فرصتی داده شده تا نقشی متفاوت را تجربه کند ابراز رضایت کردو گفت: درباره  کلیت سریال «معمای شاه» نمی توانم حرف خاصی بزنم.

یک شنبه 8 آذر 1394  7:35 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

انصراف از هفت
حمید گودرزی از پایان همکاری اش با "هفت" خبر داد.گودرزی با انتشار تصویری از خود و افخمی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: «خداحافظی با هفت به اطلاع دوستان می رسانم به دلیل گرفتاری های شخصی متاسفانه ادامه همکاری با برنامه هفت برایم میسر نمی باشد واز حضور در ادامه این برنامه با اجازه استاد افخمی عزیز انصراف دادم برای او و برنامه هفت آرزوی موفقیت دارم».

چمدان، چمدان
زوج فرهاد آییش و مائده طهماسبی از روز جمعه ۶ آذرماه تمرین جدیدترین نمایش خود را با عنوان «چمدان، چمدان» که تلفیقی از تئاتر، مجسمه، ویدئوآرت و پویانمایی است آغاز کردند. آییش درباره گروه بازیگری نمایش «چمدان، چمدان»گفت: در این نمایش فرخ نعمتی، رامین ناصرنصیر، ویشکا آسایش، امیرحسین رستمی و مائده طهماسبی و من به ایفای نقش می پردازیم.اجرای «چمدان، چمدان» در واقع یک هپنینگ است و از مجموعه ای از تئاتر، مجسمه، ویدئوآرت و پویانمایی شکل می گیرد.

یک بازی خوب
تهیه کننده فیلم «هفت ماهگی» یکی از مهم ترین ویژگی های این فیلم را بازی خوب حامد بهداد دانست.منصور لشکری قوچانی درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم «هفت ماهگی» کار جدید هاتف علیمردانی توضیح داد: این فیلم آخرین مراحل تدوین را پشت سر می گذارد و موسیقی آن توسط مسعود عزیزی ساخته می شود.فیلم«هفت ماهگی» هم در راستای « کوچه بی نام» است اما از نظر کار و اجرا چند قدم پخته تر و جلوتر از آن به حساب می آید.

داره صبح می شه
فیلم سینمایی «داره صبح می شه» به کارگردانی یلدا جبلی چهار داستان عاشقانه را در یک شب تا صبح روایت می کند و شخصیت های اصلی چهار قصه با یکدیگر ارتباط دارند.بازیگرانی همچون رویا نونهالی و رعنا آزادی ور در این فیلم نقش آفرینی می کنند.این فیلم اکران خود را از مهرماه در سینماهای هنر و تجربه آغاز کرده است و تا اسفندماه ادامه دارد.

دوشنبه 9 آذر 1394  12:10 PM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

بی مهری به پوریای ولی

مسعود جعفری جوزانی که از مدتی پیش طرح ساخت سریال «پوریای ولی» را به تلویزیون داده و به نتیجه نرسیده، معتقداست اولویت های این رسانه با کار امثال وی سنخیت ندارد.جعفری جوزانی گفت: اگرچه دغدغه کار سینمایی دارم اما غیر از این به نظرم هر کاری باید در  زمان خودش شکل بگیرد.

امسال با کاناپه

کیانوش عیاری فیلم جدید خود را با همکاری دوباره با مهدی هاشمی جلوی دوربین می برد.این کارگردان درباره فیلم جدیدش که پروانه ساخت آن صادر شده است، بیان کرد: در حالی که پیش تولید این فیلم سپری می شود، هنوز مشغول نگارش فیلمنامه «کاناپه» هستم .او ترجیح داد فعلا از داستان فیلم اطلاعاتی منتشر نشود.

طلسم شکست

فیلم " رقص خاک " ساخته ابوالفضل جلیلی که محصول 1370است به زودی در سینماهای گروه هنر وتجربه اکران می شود.این فیلم قرار است از اواخر آذر در سینماهای گروه هنر وتجربه اکران شود.رقص خاک که  در سال 1370 ساخته شده، درباره نوجوانی به نام ایلیاست که تنها و بی کس در کوره پزخانه ای قدیمی کار می کند.

عاشقانه ای انقلابی

نویسنده و کارگردان «نفس» اخیرا مسعود رایگان را به عنوان یکی از نقش های اصلی سریال جدیدش انتخاب کرده است. جلیل سامان «نفس» را آذر ماه کلید می زند تا سه گانه خود در ژانر سریال های عاشقانه در فضای انقلاب اسلامی را تکمیل کند.

سفر به تورنتو

فیلم «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره فیلم های ایرانی شهر تورنتو کانادا  با حضور  ساره بیات بازیگر نقش فریبا به نمایش درمی آید.عباس رافعی کارگردان فیلم «فصل فراموشی فریبا» درباره حضور این فیلم دراین جشنواره  گفت: هرچند که برگزارکنندگان این رویداد سینمایی نام جشنواره بر خود نهاده اند اما این رویداد را می توان به عنوان یک هفته فیلم نام گذاری کرد .

سه شنبه 10 آذر 1394  8:02 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

دومین تجربه
فیلم سینمایی «رگ خواب» به کارگردانی حمید نعمت ا... کلید خورد و لیلا حاتمی در این اثر نقشی متفاوت از همکاری قبلی اش با این کارگردان ایفا می کند.حمید نعمت ا... چهارمین فیلم سینمایی خود را با نام «رگ خواب» هفته گذشته کلید زد. لیلا حاتمی دومین تجربه سینمایی خود با حمید نعمت ا... را در فیلم «رگ خواب» تجربه می کند.

بهترین بازیگر
فاطمه معتمد آریا جایزه بهترین بازیگر جشنواره بین المللی «بسفر» استانبول را برای بازی در فیلم «نبات» دریافت کرد.همزمان با تقدیر از فاطمه معتمد آریا در جشنواره آسیا پاسیفیک، جایزه بهترین بازیگر در جشنواره بین المللی «بسفر» استانبول نیز برای بازی در فیلم «نبات» به وی اهدا شد.

روزهای آخر دلبری
صداگذاری «دلبری» توسط علیرضا علویان به پایان رسیده و فرید سعادتمند ساخت موسیقی را آغازکرده است. «دلبری» دومین فیلم بلند سینمایی اشکذری بعد از «خانه ای کنار ابرها» است که زمستان سال گذشته مراحل فیلمبرداری آن انجام شد. هنگامه قاضیانی، آتیلا پسیانی و  عباس غزالی، بازیگران «دلبری» هستند.

تغییر مجری
امیرشهاب رضویان از برنامه «سینمای ایران» شبکه چهار خداحافظی کرد.رضویان ۸ هفته اجرای برنامه را برعهده داشت و به گفته خودش همچنان به تیم این برنامه یاری می رساند.علیرضا شجاع نوری اجرای «سینمای ایران» را برعهده گرفت.

نگارش در نیمه راه
در حال حاضر ۲۴ قسمت از این مجموعه به نگارش درآمده است و سریال همچنان در تهران تصویربرداری می شود.سریال «پریا» در ۴۰ قسمت ساخته خواهد شد و تاکنون ۲۴ قسمت از فیلمنامه به نگارش درآمده است.نقش پریا را در این سریال لادن مستوفی بازی می کند و از دیگر بازیگران آن می توان به عمار تفتی و هادی قمیشی اشاره کرد.

شنبه 14 آذر 1394  7:46 AM
تشکرات از این پست
siryahya
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1

تهرانگردی

فیلم پرویز شهبازی با نام «مالاریا» در جشنواره فیلم فجر شرکت می کند.این فیلم سینمایی پیش از این «نسیم» نام داشت. این فیلم با بازی ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی، سیامک ادیب، داستان دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با شخصی برخورد می کنند که مشکلی دارد.