0

اعتراض‌ها به قانون «اجازه همسر برای خروج زنان از کشور» بازی‌های سیاسی است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

اعتراض‌ها به قانون «اجازه همسر برای خروج زنان از کشور» بازی‌های سیاسی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس،پروین سلیحی در گفت گو خبرگزاری فارس در مورد اظهاراتی که اخیرا از سوی برخی از مسئولان حوزه زنان در اعتراض به قانون ممنوعیت خرج زنان از کشور بدون اجازه همسر، گفت: مسلم است که ما به این موضوع ایمان داریم که دستورات دین ما جامع و کامل است و فلسفه و دلایل خاصی برای آن وجود داشته است و بهترین دستور و برنامه برای زندگی انسان‌ةا است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد نوع توجیهات و اعتراض‌ها به قانون ممنوعیت خروج زنان از کشور بدون اجازه همسر رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است در حالیکه سال‌های زیادی این قانون بدون هیچ مشکلی وجود داشته است و در این مدت زوج‌هایی بودند که با هم یا خانم به تنهایی و با رضایت همسر برای انجام کارهای خود از کشور خارج شده است و این قانون هیچ مشکلی را ایجاد نکرده بود.

این کارشناس امور زنان گفت: بهرحال این قانون یک فلسفه‌ای دارد ما نباید استثنائات را فدای یک اصل کلی که کاملا روشن، منطقی و درست است کنیم، این قانون بر اساس مبانی دینی ما به تصویب رسیده است زنان و شوهرانی که کاملا نسبت به هم شناخت دارند با این قانون مشکلی ندارند .

سلیحی ادامه داد: بنابراین اگر افرادی که شغل و برنامه‌شان به گونه‌ای است که باید به خارج از کشور سفر کنند می‌توانند زمان عقد خود این موضوع را شرط کنند بنابراین قانون از آن طرف نیز راه را برای زنان باز گذاشته است که فعالیت‌های مثبت و علمی خود را انجام دهند.

وی اظهار داشت: هم اکنون جوسازی‌هایی در جامعه ایجاد شده است که هیچ مبنای درستی ندارد و این‌ها بازی‌های سیاسی است که نباید به آنها توجه کرد و باید دید شرع ما چه می‌گوید همانطور که یک زن مایل نیست همسرش برنامه‌های خاصی داشته باشد و انتظارات خاصی از او دارد مرد هم همینطور است، بنده به شدت با این تفکرات مخالف هستم و معتقدم این قوانین تمام جوانب کار را سنجیده و بر گرفته از دین و فقه ما است و به آرامش و ثبات خانواده کمک می‌کند.

وی افزود:کسی که ازدواج می‌کند می‌توانند در این مورد با هم صحبت کنند، اگر قرار است هر کسی برنامه خودش را اجرا کند اصلا برای چه خانواده تشکیل می‌دهند؟

انتهای پیام/ غ

دوشنبه 13 مهر 1394  7:04 PM
تشکرات از این پست
shirdel2
shirdel2
shirdel2
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1393 
تعداد پست ها : 5059
محل سکونت : یزد

پاسخ به:اعتراض‌ها به قانون «اجازه همسر برای خروج زنان از کشور» بازی‌های سیاسی است

بنام خدا

این مطلب و مطالب مشابه مقدمه ای هست برای اینکه  بمرور زمان قوانین اسلام را چون برای چند نفر خاص که با دین اسلام و قوانین شرع عناد دارند از زندگی روزانه مردم حذف کنند و لذا اکنون در این مسئله شبهه وارد می کنند و بعد از اینکه چند نفری را بخود جذب کردند درخواست علنی می کنند و متاسفانه با وجود جو جامعه خیلی آرام و راحت افکار و خواسته های شیطان را پیاده می کنند و..... وای بر آزادی بی قید و بند....

                  

دوشنبه 13 مهر 1394  9:50 PM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها