0

برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در شیراز

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در شیراز

برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در شیراز
 

شهردار شیراز گفت: برای برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در سطح شهر شیراز برنامه‌ریزی می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در شیراز
 

به گزارش 

خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از دفتر شهردار این شهر، علیرضا پاک‌فطرت در حاشیه بازدید از نمایشگاه حجاب و عفاف شیراز، برپایی نمایشگاه‌های حجاب و عفاف در سطح شهر را یک نیاز برای جامعه دانست و اظهار داشت: برای برگزاری نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در سطح شهر شیراز برنامه‌ریزی می‌شود.
وی افزود: نمایشگاه حجاب و عفاف در شهر شیراز که توسط مشاور امور بانوان شهرداری شیراز برگزار شده کاری بسیار نو و جدید است و امیدوارم این برنامه به‌طور مستمر در شیراز ادامه یابد.
شهردار شیراز با اشاره به اینکه زن ایرانی به این‌که از گذشته دارای شخصیتی مستقل و ارزنده در جامعه بوده است افتخار می‌کند، خاطرنشان کرد: زنان ایرانی باید حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) را الگوی خود در انتخاب حجاب قرار دهند.
پاک‌فطرت تصریح کرد:بزرگ بانوان اسلام حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) در تمام صحنه‌های جنگ رسالت خود را کامل انجام دادند اما حجاب را به‌طور کامل حفظ کردند و در تمام صحنه‌های مختلف زندگی دوشادوش مردان خود ایستادند.
وی چادر و حجاب برتر را lمانند صدفی برای مروارید شخصیت زن دانست و عنوان کرد: امیدوارم شهرداری شیراز بتواند نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف را قوی‌تر و پربارتر از گذشته در سطح این شهر برپا کند.
شهردار شیراز بیان کرد: هدف از برپایی نمایشگاه‌های دائمی حجاب و عفاف در سطح شهر دسترسی آسان زنان و دختران شیراز به لباس‌های مناسب و دارای حجاب کامل است به‌گونه‌ای که این البسه با قیمت مناسب به مردم عرضه شود.

انتهای پیام/2448/خ/ژ1001

شنبه 9 خرداد 1394  9:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها