لی: دیدگاه جدید به پیروزی کره جنوبی کمک می کند

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

لی: دیدگاه جدید به پیروزی کره جنوبی کمک می کند

لی یانگ پیو

لی یانگ پیو اسطوره تیم ملی فوتبال کره جنوبی معتقد است که تغییر در طرز فکر تیم و چهره جدید به ان کمک خواهد کرد که عملکرد ناامید کننده جام جهانی 2014 برزیل را در جام ملت های آسیا در استرالیا جبران کند.

با وجود حذف زود هنگام کره جنوبی در مرحله گروهی در جام جهانی 2014 ، لی معتقد است درسی که از جام جهانی آموخته اند به آنها کمک خواهد کرد که در اولین دیدار خود در 20 دی برای عمان به خوبی ظاهر شوند.

لی گفت: آخرین دیدار جام جهانی نتیجه ناامید کننده ای برای کشور بود. همه به دنبال شروع دوباره در فوتبال کره هستند.همه افکار بر جام ملت های آسیا متمرکز است، زیرا تغییر بزرگی در ذهنیت تیم ملی کره جنوبی صورت گرفته است. فکر می کنم اکنون می توانیم ثابت کنیم عملکرد بهتری نسبت به مسابقات جام جهانی خواهیم داشت.

لی خاطرنشان کرد: هنوز چند ماه بیشتر ازمسابقات جام جهانی سپری نشده است و ما به یک سال زمان نیاز داریم. فکر می کنم تا آخر سال عملکرد متفاوتی داشته باشیم. فکر می کنم در جام ملت های آسیا 2011 در قطر عملکرد فوق العاده ای داشتیم. در شش دیداری که داشتیم چهار مسابقه را برنده شدیم و دو مسابقه برابر ژاپن و استرالیا به تساوی رضایت دادیم. ولی در مرحله نیمه نهایی در ضربات پنالتی شکست خوردیم. واقعا جای تاسف بود.شخصا نمی گویم این تیم بهتر از سال 2011 است ولی هنوز قدرتمندند و می توانیم به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم ولی بالاتر از این مرحله را به طور یقین، مطمئن نیستم.

اسطوره تیم فوتبال کره جنوبی بعد از مسابقات جام ملت های آسیا 2011 از تیم ملی کره جنوبی خداحافظی کرد و این تیم را در تنگنا گذاشت. این تیم مقام سوم را در این رقابت های جام ملت های آسیا 2011 کسب کرد.

اولی اشتیلیکه سرمربی آلمانی تیم فوتبال کره جنوبی که از اواخر سپتامبر هدایت این تیم را بر عهده گرفت و جانشین هونگ میونگ بو بعد ازجام جهانی 2014 شد دراین باره گفت : سعی خواهم کرد طرز فکر بازیکنان را تغییر دهم. زیرا بعضی بازیکنان در زمین خیلی خجالتی هستند.ازبازیکنان می خواهم قوی تر و با اعتماد به نفس بیشتر باشند. اگر بتوانیم این گونه برخورد کنیم قطعا عملکرد بهتری نسبت به قبل خواهیم داشت.

تیم کره جنوبی آخرین بار در سال 1960 قهرمان آسیا شد و با سرمربی و بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته است امیدوار است گوشه ای از قدرتی که منجر به صعود این تیم به نیمه نهایی جام جهانی 2002 شد را به نمایش بگذارد.

تیم کره جنوبی در گروه A با تیم های استرالیا، عمان و کویت همگروه است.

دوشنبه 15 دی 1393  02:02 ب.ظ
تشکرات از این پست
ali_kamali
moharramali
moharramali
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1393 
تعداد پست ها : 195
محل سکونت : آذربایجان غربی
دوشنبه 15 دی 1393  06:32 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها