چگونه قیمت واقعی وبلاگ و سایت خود را بدست بیاوریم

 
masoomi1371
masoomi1371
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 724
محل سکونت : آذربایجان شرقی

چگونه قیمت واقعی وبلاگ و سایت خود را بدست بیاوریم

در این پست به نحوه ارزشیابی یک سایت یا وبلاگ می پردازیم. شاید گاهی برای فروش یا خرید یک سایت نیاز به مشاوره داشته باشید. در این صورت می توانید با مطالعه این مطلب به قیمت تقریبی سایت یا وبلاگ مورد نظر دست پیدا کنید.


سایت mysitecost می تواند در قیمت گذاری و همچنین نکات مثبت و منفی سایت مورد نظر شما راهنمای خوبی باشد. پس از مراجه به سایت mysitecost در کادر بالای صفحه آدرس وبلاگ یا سایت خود را به این شکل وارد کرده و اینتر را بفشارید: mesmipour.blogfa.comپس از چند لحظه نمودار بلند بالایی شامل قیمت و نکات موثر در کاهش یا افزایش سایت خود را مشاهده خواهید کرد. شاخص های تعریف شده در نمودار مانند پیج رنک گوگل، رنک الکسا و از همه مهمتر بازدید روزانه تاثیر زیادی بر نوع قیمت گذاری در این سایت دارد. البته این قیمت گذاری تا حدود زیادی تقریبی است اما می توانید از این طریق تفاوت دو سایت با یکدیگر را به سادگی تشخیص دهید.

توسط یکی دیگر از امکانات موجود در این سایت می توانید ارزش وبلاگ یا سایت خود را به بازدیدکنندگان خود به نمایش درآورید. بدین شکل که پس از وارد کردن آدرس و مشاهده گراف ارزش گذاری سایت خود، در انتهای صفحه کدی به نمایش در می آید که با قرار دادن آن در قالب وبلاگ یا سایت خود چیزی مثل تصویر زیر را در وب خود داشته باشید.همچنین در صورتی که مایل باشید می توانید افزونه این سایت را برای مرورگر خود دریافت کنید و پس از آن به هر سایتی مراجعه کردید ارزش آن را در صفحه مرورگر خود مشاهده کنید. این افزونه برای فایرفاکس و کروم طراحی شده که در سمت راست بالای صفحه سایت می توانید لینک آن را مشاهده کنید.

ورود به سایت قیمت گذاری وبلاگ

 

 

0

 

دوست من خدا

یک شنبه 14 دی 1393  7:49 PM
تشکرات از این پست
tachberdee hossein201273
دسترسی سریع به انجمن ها