انتقال تصویر لپ‌تاپ به تلویزیون بدون کابل HDMI

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

انتقال تصویر لپ‌تاپ به تلویزیون بدون کابل HDMI

تکنولوژی WiDi یا Wireless Display توسط اینتل توسعه داده شده و کاربر را قادر می‌سازد محتوای موجود در لپ‌تاپ خود را به‌صورت بی‌سیم روی تلویزیون‌ نمایش دهد. همچنین امکان انتقال تصاویر به تلویزیون‌های فاقد این تکنولوژی با استفاده از تطبیق‌دهنده WiDi وجود دارد. این تطبیق‌دهنده‌ها به درگاه HDMI متصل می‌شوند. شما حتی قادر خواهید بود آنها را به پروژکتورهای دارای درگاه HDMI متصل کرده و تصاویر را به‌صورت بی‌سیم به‌وسیله آنها پخش کنید.
 


 

WiDi از ویدیوهایی تا رزولوشن 1080P و صدای 5.1 کاناله پشتیبانی می‌کند. همچنین با استفاده از نرم‌افزار ارایه‌شده برای این تکنولوژی به نام Intel WiDi Remote که با ویندوزهای 7 به بالا سازگار است، می‌توانید به‌طور همزمان خروجی متفاوتی از تصویر به‌نمایش درآمده روی لپ‌تاپ را روی صفحه تلویزیون به نمایش بگذارید. برای شروع به کار با WiDi در ویندوز 8.1 کافی است از Charms Bar گزینه Devices را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Project روی Add a wireless display کلیک کنید. در این مرحله می‌توانید دستگاه سازگار با WiDi را انتخاب کرده و از انتقال بی‌سیم تصاویر لپ‌تاپ به تلویزیون لذت ببرید. از این لینک می‌توانید فهرست جامعی از دستگاه‌های سازگار و نرم‌‌افزارهای ارایه‌شده برای WiDi را مشاهده کنید.

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

 

یک شنبه 14 دی 1393  02:56 ب.ظ
تشکرات از این پست
mosadegh
دسترسی سریع به انجمن ها