برخی رسانه های داخلی مأموریت رضاخانی کشف حجاب را دنبال می کنند

 
nargese_montazer
nargese_montazer
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1391 
تعداد پست ها : 1760
محل سکونت : آذربایجان غربی

برخی رسانه های داخلی مأموریت رضاخانی کشف حجاب را دنبال می کنند

امام جمعه فاروج هشدار داد:
برخی رسانه های داخلی مأموریت رضاخانی کشف حجاب را دنبال می کنند
 
امام جمعه فاروج با بیان این که غرب به دنبال دور کردن زن از وظایف و تکالیف الهی و فطری است، افزود: متأسفانه امروز هم برخی رسانه ها در داخل و خارج مأموریت رضاخان را دنبال می کنند.
به نقل از رسا، حجت الاسلام عباسعلی قلیزاده، امام جمعه فاروج در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز شهرستان که در محل مسجد جامع شهر فاروج برگزار شد، با اشاره به هفدهم دی ماه سالروز اجراى توطئه استعمارى کشف و حذف حجاب به دستور رضاخان پهلوى در سال ۱۳۱۴، اظهار کرد: احکام دین مبین اسلام تماما مطابق با نیازهای انسان بوده و در این زمینه، رعایت حجاب و عفاف از سوی مردان و زنان نیز برای حفظ شخصیت و نه محدود کردن آنها تأکید شده است.

وی اضافه کرد: اسلام آزادی زن را در چهارچوب قوانین مترقی قرآنی و الهی مجاز شمرده در حالی که فرهنگ غربی در این راستا بی بند و باری و آزادی به سبک حیوانات را رواج می دهد.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان فاروج با اشاره به اجرای توطئه غربی کشف حجاب در ایران در زمان رضاخان، خاطرنشان کرد: کشف حجاب مردم ایران را از تمدن ناب ایرانی، اسلامی و ترقی به معنی واقعی دور کرد.

حجت الاسلام قلیزاده با بیان این که غرب به دنبال دور کردن زن از وظایف و تکالیف الهی و فطری است، افزود: متأسفانه امروز هم برخی رسانه ها در داخل و خارج مأموریت رضاخان را ادامه می دهند.

پایان پیام/

 

شنبه 13 دی 1393  12:18 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها