0

امتیازات Civilization: Beyond Earth منتشر شد | تمدنی درخشان

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

امتیازات Civilization: Beyond Earth منتشر شد | تمدنی درخشان
پنج شنبه 1 آبان 1393  7:23 PM

 
یک Civilization دیگر و باز هم موفقیتی تحسین بر انگیز. جدیدترین بازی در سری Civilization که با عنوان Civilization: Beyond Earth  شناخته می شود، در کمتر از ۶ ساعت دیگر منتشر خواهد شد و امتیازات آن نیز به مرور از سوی منتقدین ارائه می شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا نظرات منتقدین را پیرامون این بازی نظاره کنید.
 
بازی Civilization: Beyond Earth که در سبک استراتژیک نوبتی ۴X می باشد، جدیدترین عنوان در سری Civilization قلمداد می شود که ساخت آن بر عهده استدیو Firaxis Games است و توسط شرکت ۲K منتشر خواهد شد. Beyond Earth تفاوت هایی با دیگر عناوین Civilization دارد. اول از همه اینکه این سری را به خارج از کره زمین و در سرزمین های بیگانه برده. دوم در گذشته شما می بایست از میان امپراطوری های مختلف با تنظیمات و خصوصیات پیش فرض یکی را انتخاب می کردید اما اینبار قضیه فرق کرده است. شما از همان ابتدا برای انتخاب شرکت ها در پشتیبانی از خود مختار هستید و غیره. تفاوت ها فقط به همین جا ختم نمی شود و شما تصمیم گیری های حیاتی مختلفی را در گیم پلی خواهید داشت. در ادامه شما شاهد امتیازات درخشان بازی Civilization: Beyond Earth هستید:
 
Game Informer – 90/100
 
تجربه این بازی برای هواداران سبک استراژیک واجب است و اگر تا به حال در رابطه با این سری کنجکاو بوده اید، الان بهترین فرصت است.
 
Destructoid – 90/100
 
شجره نامه Civilization بعد از این همه سال سنگین تر از همیشه شده است و Beyond Earth فراتر از نام خود عمل می کند.
 
Polygon – 90/100
 
این بازی که از ایده های علمی و علمی تخیلی بهره می برد، بسیار هوشمندانه پیاده سازی شده است.
 
Joystiq – 80/100
 
 Civilization: Beyond Earth یک بازی خوب در سری Civilization است.
 
VideoGamer – 80/100
 
Civilization در سبک استراتژیک به دلیل بسیار خوبی یکی از برترین ها است. حال در این میان Beyond Earth ایده های بی نظیری را اضافه می کند اما سیستم کلی تقریبا دست نخورده مانده است.
 
Lazygamer – 80/100
 
یک بازی خوب که هواداران Civilization را خرسند خواهد ساخت و حتی ممکن است بازیکنان جدیدی را جذب کند – البته اگر بتوانند از پس چالش ها بر آیند.
 
IGN – ۷۹/۱۰۰
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها