0

كاراته

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

سمندر: کاراته ايران حقش را مي‌گيرد
سه شنبه 8 مهر 1393  10:32 AM

رييس فدراسيون کاراته گفت: ملي‌پوشان ما حق خود را از بازي‌هاي آسيايي خواهند گرفت.


علیرضا سمندر در رابطه با وضعیت تیم کاراته ایران پیش از شروع رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی، گفت: تیم ما هیچ مشکلی ندارد و امیدواریم بتوانیم نتیجه‌ خوبی بگیریم. ملی‌پوشان ما خیلی آماده‌اند و منتظر شروع رقابت‌ها هستیم.

به نقل از ایسنا، رییس فدراسیون کاراته ادامه داد: خودم به این تیم خیلی امیدوارم اما خدا کند که شرایط مسابقات طوری نشود که بخواهند مدال‌ها در بین تیم‌ها تقسیم کنند. با این وجود ملی‌پوشان ما حق خودشان را خواهند گرفت.

رییس فدراسیون کاراته با بیان این که سطح مسابقات کاراته بازی‌های آسیایی خیلی بالاست، گفت: درست است که دوره گذشته از شش وزن چهار طلا گرفتیم اما در این دوره همه آماده‌اند که بجنگند و با آمادگی صددرصد و با قدرت زیاد وارد مسابقات شده‌اند. نگاه کاراته آسیا هم المپیکی شده و به دنبال این است که اکثر تیم‌ها بدون مدال از بازی‌ها نروند اما من معتقدم اگر ورزشکاری آماده باشد و با غیرت مسابقه دهد، هیچ چیز نمی‌تواند مانعش شود، حتی داوران هم کاری نمی‌توانند بکنند.

سمندر در پیش‌بینی‌اش از تعداد مدال‌های کاراته ایران، گفت: از اول هم ما قول سه مدال طلا را داده بودیم و الان هم اجازه دهید که همان قول را بدهم اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که نتایج بهتر از دوره قبل را بگیریم.

رییس فدراسیون کاراته همچنین در مورد وضعیت تیم ملی کاراته بانوان، گفت: خانم حمیده عباسعلی که قهرمان آسیا است و چندین دوره به عنوان قهرمانی رسیده است امید اول طلای ماست و ما روی یک مدال طلای او حساب ‌کرده‌ایم. دو طلای دیگر ما نیز در بخش مردان خواهد بود.

رقابت‌های کاراته بازی‌های آسیایی اینچئون، از پنجشنبه آغاز می‌شود و نمایندگان ایران در این روز در اوزان 67- و 75- کیلوگرم مردان و 68+ کیلوگرم زنان به رقابت خواهند پرداخت.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها