0

كاراته

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

کاراته در همه اوزان صددرصد شانس مدال است
یک شنبه 6 مهر 1393  7:56 AM

مربي تيم ملي کاراته در آستانه شروع رقابتهاي کاراته بازي‌هاي آسيايي اينچئون گفت: در همه اوزان صددرصد شانس مدال هستيم.


حسین روحانی در مورد پیش‌بینی از عملکرد تیم کاراته در اینچئون اظهار کرد: در همه اوزان شانس مدال داریم. اگر ورزشکاران ما همانند تمرین باشند،‌ می‌توانیم در همه اوزان مدال بگیریم.

به نقل از ایسنا، وی در مورد شرایط ملی‌پوشان ایران افزود: ملی‌پوشان شرایط خوبی دارند. مسابقه‌های تدارکاتی خوبی رفتیم و برنامه‌ریزی‌های خوبی داشتیم. ان‌شاءالله بتوانیم در اینچئون بهترین نتیجه را بگیریم.

مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان در مورد امیر مهدی‌زاده در وزن 60- کیلوگرم گفت: او قهرمان جهان است و با توجه به تجربه‌ای که دارد یکی از امیدهای اصلی ما برای کسب مدال است. او در بازی‌های آسیایی دوره قبل شرکت داشت و از رسیدن به مدال بازماند اما این دوره شرایطش فرق می‌کند.

وی افزود: در وزن 67- کیلوگرم حسین سمندر حضور دارد که سال‌هاست در تیم ملی کنار بزرگان کاراته ایران حضور دارد. او در مسابقه‌های انتخابی نتیجه خوبی گرفته و یکی از امیدهای ما است. این وزن یکی از سخت‌ترین اوزان خواهد بود چون ژاپنی‌ها هم نماینده دارند.

روحانی در مورد حضور سعید حسنی‌پور در وزن 75 کیلوگرم گفت: این ورزشکار خوب ایران علی‌رغم اینکه در مسابقه‌های تدارکاتی نتیجه مطلوبی نگرفته ولی افراد دیگری هم داشته‌ایم که در تدارکاتی‌ها ضعیف بودند اما در مسابقه‌های رسمی موفق به کسب مدال شده‌اند. مسابقه‌های تدارکاتی را نمی‌شود ملاک ارزیابی قرار داد. او توانایی بالایی دارد و می‌تواند از حیثیت کاراته ایران دفاع کند.

وی گفت: در وزن 84+ کیلوگرم سجاد گنج‌زاده حضور دارد که در این دو سال نتایج خوبی را کسب کرده است. او کاراته‌کار قوی است و در مبارزات اخیرش توانسته حریفان سرشناس را شکست دهد.

روحانی در مورد رقبای ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون افزود: ژاپنی‌ها حریفان اصلی ما هستند که در اوزان 84+ و 75 نماینده دارند و کار برای ما سخت‌تر است. البته غیر از آن‌ها کشورهای دیگری مثل کره جنوبی و قزاقستان هم تک چهره‌هایی دارند. اما مشکل اصلی کشورهایی هستند که کاراته چندان قوی ندارند اما در داوری نفوذ دارند.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها