0

بعد سوم تحلیل با کهنه سوار

 
ashkbous
ashkbous
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 9
محل سکونت : تهران

پاسخ به:بعد سوم تحلیل با کهنه سوار
جمعه 2 اسفند 1392  1:19 AM

اعتقاد راسخ نویسنده بر این است که تک تک افراد جامعه ی بزرگ ایران، چه پیر و چه جوان، صرف نظر از قومیت و شغل و مقام و تحصیلات و ...باید فرصت استفاده از امکانات بازار سرمایه و به دست آوردن سود مشروع را داشته باشند.

 

حق طبیعی هر ایرانی است که بتواند پس انداز هر چند ناچیز خود را به پیکره ی تولید تزریق نماید و چرخ های به گل نشسته ی ماشین اقتصاد ایران را به حرکت در آورد و سهمی در توسعه ی پایدار کشور عزیزمان داشته باشد. این مهم از دیدگاه "عدالت اجتماعی" اهمیت شایان توجهی می یابد.

وقتی این روزها جوانان کشورمان را می بینیم که به عنوان نیروهای تازه نفس وارد عرصه های زندگی اقتصادی شده اند اما نمی توانند همراه با تورم فزاینده ی کشور، درآمد خود را افزایش دهند و یاس و سرخوردگی را در چهره هاشان می بینیم، تنها راه ممکن برای جوانان کشورمان را مشارکت در بازار سرمایه می بینیم که متاسفانه هنوز تا حد زیادی برای مردم ناشناخته مانده است.

مطالب، با این نیت نگاشته می شود که مسیر سرمایه گذاری علمی و حساب شده را در بورس نشان دهند و قدمی در راه تحقق آرمان برقراری "عدالت اجتماعی" و ایجاد رضایت خاطر در تک تک شهروندان ایران اسلامی باشد.

ما و شما حلقه های یک زنجیریم و دست در دست هم آماده خواهیم شد تا مبانی علمی سرمایه گذاری موفق را بیاموزیم و با بینشی عمیق و دیدی روشن و نگرش علمی وارد بازار سرمایه شویم. 

در کوره راه های پرفراز و نشیب، هرگز فراموش نکنید که ما و شما دست در دست هم گذاشته ایم تا با آموزش، به مبارزه با فقر و جهالت برخیزیم. آموزش همواره همراه با مشقت و سختی است اما به فرموده ی قرآن کریم در آیه 216 سوره بقره ،  بسا چیزی را خوش ندارید و آن برای شما خیر است".

 

خوش دارم هیچ کس مرا نشناسد،
هیچ کس از غم ها و دردهایم آگاهی نداشته باشد،
هیچ کس به من محبت نکند،
هیچ کس به من توجه ننماید،
جز خدا کسی را نداشته باشم،
جز خدا به کسی پناه نبرم.

"شهید چمران"

تشکرات از این پست
nikbakht88 eetedal
دسترسی سریع به انجمن ها