0

کارگاه مجازی آموزش خبر نویسی!

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26866
محل سکونت : سپاهان ایران

پاسخ به:سخن مدیر تالار وبلاگ نویسی راسخون
یک شنبه 27 بهمن 1392  12:20 AM

سخن مدیر تالار وبلاگ نویسی راسخون

 

نوشتن یک خبر ورویدادی که همه ی ما وبلاگ نویسان به نوعی مایل هستیم که مطالب کپی برنداریم وودستنوشته ی تولیدی با افکار خودمان باشد :تا حالا ده جلسه رابیان نمودیم تا به اینجا برسیم ،دیدن یک فیلم ،سریال ویا خواندن یک تیتر روزنامه وحتی عکس انداختن از باغی مثل باغ گلهای اصفهان وتشریح آن در وبلاگتان یک مطلب تولیدی به حساب می آید.

اخیرا راهپیمایی 22بهمن1392را در پیش داشتیم ،حتی می توانیم سوژه خبری از این راهپیمایی تهییه وبیان کنیم ،حتی می توانیم خاطراتی از راهپیمایی 22بهمن که رفتیم را حداقل حتی اگر شده در پنج خط بنویسیم.

به طور مثال وبلاگ تولید ملی دارید با تهیه عکسی از یخچال ایرانی منزل وشرح وخصوصیات واین که چند سال هست در منزل شما کار می دهد  وحتی نوع مارک وبرچسب انرژی وسال ساخت آن می توانید یک مطلب تولیدی برای وبلاگ تولید ملی خود داشته باشید.

وبلاگ سبک زندگی دارید می توانید از سبک زندگی خود مطلبی تهیه کنید وبنویسید از نوع خرج کردن پول تو جیبتان وحتی پس انداز کردن پولی که دارید به روش اقتصاد اسلامی پیش بروید وحتی از حسن ها ومعایب آن بگویید.

مطلب تولیدی برای نویسنده آن وبلاگ بسیار مفید وتاثیر گذار است ،ما بیان این سی جلسه آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک مطلب تولیدی داشته باشید ،حتی به خاطر اینکه مطلب تولیدی وبیان مطلب تولیدی عادت شما شود ،ما تاپیک های مشارکتی را در تالار وبلاگ نویسی راسخون در بازه های زمانی 60تا 90روزه برای شما فعال می کنیم تا حتی از با بیان افکارتان یاد بگیرید که دسشت از کپی برداری بردارید.

برای ابتدای کارمی توانید از مطالب کپی نیز استفاده کنید ولی در آخر مطلب کپی بنویسید سخن نویسنده وبلاگ وافکارتان ونتیجه ای که از آن مطلبی که کپی برداری کردید را بیان کنید وخواندن آن مطلب کپی را برای دیگران وحتی خودتان نیز جذاب خواهد شد.

مطالب وبلاگ شما می‌تواند  هر آنچه به  ذهن زیبایتان خطور می‌کند، اعم از درسی که آموختید، تحلیل کتابی که خواندید یا  فیلمی که دیدید، اتفاقی که شاهد آن بودید، سفری که رفتید، خبری که شنیدید، عکسی که گرفتید، خاطرات روزانه، دلنوشته‌هایتان و ... باشد.

ان شالله در کتابچه هایی که در بازه های زمانی تیرماه ،مردادماه ،شهریور ماه1393منتشر خواهیم کرد ،برای شما بیان می کنیم که چگونه وبلاگ خود را برای خواننده وبلاگتان جذاب تر کنید .

بخوانید واستفاده کنید ،حتی همین حالا دست به کار شوید ما تاپیکی مشارکتی  را 28بهمن1392تا پایان 10تیرماه 1393فعال خواهیم نمود واز شما می خواهیم مطالب دستنویس خود را در پست همان تاپیک مشارکتی برای ما بنویسید ،بنده نیزبا آقای نجاران وآقای سجادی رایزنی خواهم کرد تا به سه نفر از کسانی که مطالب دستنویس خود را به دور از کپی برداری به همراه آدرس وبلاگ خود ارسال می کنند نیز جوایزی در نظر بگیرند.

تالار وبلاگ نویسی راسخون در روزهای پایانی سال 1392،با دست پر به پیشواز عید نوروز 1393خواهد رفت ،واین تاپیک مشارکتی یک تاپیک ویژه هست که در بازه زمانی140روزه تا پایان روز 15تیرماه 1393فعال خواهد شد .

سپاسگزارم

حسین رضایی

 

مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا...
گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...

 

تشکرات از این پست
AliFanoodi rasekhoon_weblog
دسترسی سریع به انجمن ها