0

کارگاه مجازی آموزش خبر نویسی!

 
hossein201273
hossein201273
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 26866
محل سکونت : سپاهان ایران

کارگاه مجازی آموزش خبر نویسی!
چهارشنبه 23 بهمن 1392  12:35 AM

کارگاه آموزش خبرنویسی

با سلام دوستان

کارگاه مجازی آموزش خبر نویسی برای دوستانی که تمایل دارند مطلب تولیدی در وبلاگ شان بگذارند ولی نمی دانند چگونه باید یک مطلب خبری برای وبلاگ خودشان تولید کنند .ما این تاپیک آموزشی را ایجاد نمودیم تا در 30مطلب آموزشی در بازه زمانی 15روز ،هرروز دو مطلب آموزشی درباره خبرنویسی در این تاپیک منتشر کنیم،تا شما آموزش بینید وتجربه کسب کنید .

پانزده  جلسه آموزشی به صورت مجازی در این تاپیک ،پس هرروز به این تاپیک مراجعه ویک مطلب آموزشی در رابطه با خبر نویسی رایاد بگیرید تا بتوانید برای وبلاگ خودتان مطلب تولید کنید.

این کارگاه آموزشی به آن دسته از کسانی که دارای وبلاگ های ارزشی انقلابی وسیاسی هستند بسیار مفید هست ،چون این دسته از وبلاگ ها باید سعی کنند تمامی مطالب انقلابی خود را به صورت خبر تولید کنند ولی در امر وبلاگ های مذهبی وکلیه وبلاگ های ارزشی نیز مفید هست ،پس آموزش در این پانزده روز  را از دست ندهید.

شاید در نگاه اول ،خبرنویسی فقط مختص کسانی باشد که خبرنگار اند ولی وبلاگ نویسی هم نوعی خبر نویسی هست ،فرقی ندارد ،اما مطالب آموزشی این تاپیک که در بازه زمانی پانزده روز گذاشته می شود در امر بهتر کردن محتوای مطالب وبلاگ به شما دوستان کمک بسیاری می کند.

 

تاریخ شروع آموزش :23بهمن 1392

تاریخ پایان آموزش :7اسفند1392

 

مهربان همیشگی من... خودت گفتی:ادعونی استجب لکم... بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا...
گوش کن... این منم که اینروزها بیش از همیشه میخوانمت... اجابت کن مرا...

 

تشکرات از این پست
omiddeymi1368 rasekhoon_weblog ravabet_rasekhoon sayyed13737373 shirani98 AliFanoodi bakhshi_b nargesza mahmood_3074
دسترسی سریع به انجمن ها