0

اخبار حوادث

 
09303495228
09303495228
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1391 
تعداد پست ها : 8721
محل سکونت : خراسان جنوبی

پاسخ به:اخبار حوادث
شنبه 22 تیر 1392  6:55 PM

آتش ‌سوزي گسترده در خيابان جمهوري تهران/3 کشته و 3 مصدوم

سخنگوي سازمان آتش نشاني از آتش سوزي گسترده در يک مجتمع توليدي 6 طبقه خبر داد.
اخبار حوادثجلال ملکي در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران؛ گفت: ساعت 10 و 55 دقيقه امروز سازمان آتش نشاني از يک آتش سوزي گسترده در يک مجتمع توليدي 6 طبقه در خيابان جمهوري نبش خيابان ملت با خبر شد.

سخنگوي سازمان آتش نشاني ادامه داد: به دنبال اين موضوع 9 ايستگاه آتش نشاني، 3 بالا بر، دو تانکر آب و 3 دستگاه تنفسي جهت مهار آتش به محل مذکور اعزام شدند.

وي افزود: در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد اين حادثه در يک ساختمان 6 طبقه رخ داده است و آتش از طبقه سوم انبار پارچه و تريکو شروع و به طبقات بالاتر سرايت کرده است.

به گفته ملکي 5 نفر در پشت بام که در ميان دود و آتش گرفتار شده بودند، توسط نيرو‌هاي آتش نشاني نجات يافتند.

اين مقام مسئول آتش نشاني در ادامه ضمن اشاره به اينکه يک نفر از هموطنان به دليل ترس از آتش خود را از طبقه چهارم به پايين پرتاب کرده و متاسفانه جان خود را از دست داده است، ابراز داشت: دو خانم ديگر نيز پس از چند دقيقه‌ در حالي که از شدت سوختگي جان خود را از دست داده بود در ميان شعله‌هاي آتش پيدا شدند.

ملکي افزود: 3 تن ديگر نيز که دچار آسيب ديدگي شده بودند از مرگ حتمي نجات يافته و به عوامل اورژانس تحويل داده شدند.

سخنگوي سازمان آتش نشاني در پايان با بيان اينکه بازرسان آتش نشاني چندي پيش از اين مجتمع کارگاهي و توليدي بازديد کرده‌‍اند و توصيه‌ها و هشدار‌هاي لازم را به صاحبان اين مکان داده‌اند، خاطر نشان کرد: متاسفانه صاحبان به توصيه‌ها توجهي نکردند و اين حادثه تلخ و ناگوار رخ داد.

بنا بر گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، اطفاي حريق در ساعت 13 و 30 دقيقه به پايان رسيده است و هم‌اکنون نيرو‌هاي آتش نشاني در حال تخليه دود و ايمن سازي محل هستند.

**مصدومان به بيمارستان مطهري و سينا منتقل شدند

سخنگوي اورژانس تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران؛ درباره جزئيات خدمت رساني به مصدومين اين حادثه گفت: پس از اطلاع از حادثه 6 دستگاه آمبولانس به همراه يک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

حسن عباسي ادامه داد: تکنسين‌هاي اورژانس پس از رسيدن به محل 3 مصدوم حادثه آتش سوزي را پس از اقدامات اوليه درماني به بيمارستان سينا و مطهري انتقال دادند.

وي درباره وضعيت جسماني مصدومان گفت: خوشبختانه با حضور به موقع تکنسين‌هاي اورژانس مصدومان در وضعيت جسمي مناسبي هستند.

به گفته عباسي در حال حاضر 3 آمبولانس و يک اتوبوس آمبولانس در محل حادثه مستقر هستند.

اخبار حوادث

اخبار حوادث

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها