0

اعلانات تالار مطالب عمومی کامپیوتر

 
mosiovasmos
mosiovasmos
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1392 
تعداد پست ها : 127
محل سکونت : مرکزی

Office 365 ProPlus برای دانش اموزان و دانشجویان رایگان است
یک شنبه 17 آذر 1392  5:48 PM

مایکروسافت با برنامه "Student Advantage" خود به مراکز تحصیلی ای که پیشتر استادان خود را از بسته افیس 365 بهره مند کرده اند, پیشنهاد میکند که انرا برایگان در اختیار دانش اموزان و دانشجویان انها نیز بگذارد.
 
در ماه اکتبر, مایکروسفت به مناسبت "Educause" که یکی از بزرگترین کنفرانسهای اموزش و پرورش است, اعلام کرده بود که "Student Advantage" برای دانش اموزان و دانشجویانی است که مایلند از افیس مایکروسفت استفاده کنند رایگان است.

از اول دسامبر, هر مرکز تحصیلی که این بسته افیس را برای کارمندان خود و بخصوص معلمین و استادان دریافت کرده, میتواند دانش اموزان و دانشجویان خود را نیز از Office 365 ProPlus بطور رایگان بهره مند سازد.

این بسته افیس شامل Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath و Lync شده و میتوان انرا روی پنج دستگاه متفاوت مک یا پی سی و اسمارتفون (ویندوزفون و اندروید و ایفون) نصب کرد.
 
این شامل تمام موسساتی که یک قرارداد لیسانس جمعی فرهنگی سالیانه که برای پوشش دادن صد در صد کارمندان انها با Office 2013 Professionnel Plus یا Office 365 ProPlus است میشود. این موسسات اموزشی باید برای این سرویس ثبت نام کرده و برای هر کاربر یک حساب کاربری بسازند.

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها