0

تازه های دنیای خودرو

 
alifakhraei
alifakhraei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1329

پاسخ به:تازه های دنیای خودرو
شنبه 4 شهریور 1391  4:24 PM


زیبای کوچک  اپل

  جنرال موتورز هم دست به کار شد و از زیبای کوچکش پرده برداری کرد. اپل آدام در سال 2013 به بازار می‌آید. این مدل که در انگلستان با نشان‌ واکسهال وارد بازار می‌‌شود‏، رونمایی اصلی آن در اتوشوی پاریس خواهد بود. طول آن 3.70 متر و عرض آن، بدون در نظر گرفتن آینه های بغل، 1.72 متر است. آدام از ساختار سه در سود می‌جوید و با هدف رانندگی در شهر طراحی شده است. این اتومبیل 3 در با ظرفیت 4 نفر است که با هدف رقابت با دیگر مدل‌های معروف شهری از جمله فیات 500‏، فولکس واگن آپ، و اشکودا سیتیگو به بازار عرضه خواهد شد.
 


این اتومبیل همچنین سه گزینه موتور بنزینی را به همراه خواهد داشت. موتور 70 اسب بخاری، 87 اسب بخاری و 100 اسب بخاری. جعبه دنده آن پنج سرعته دستی خواهد بود. تکنولوژی ecoFLEX وسیستم استارت استاپ به صورت استاندارد بر آدام قرار می گیرد. اپل اعلام کرده یک ورژن توربوشارژردار از آدام نیز در راه است. این ورژن به یک جعبه دنده شش سرعته دستی مجهز می شود. آدام در سه ورژن متنوع JAM، SLAM و GLAM تولید  خواهد شد که از این سه مدل قابلیت تولید بیش ازیک میلیون نسخه را خواهند داشت. فروش این مدل با شروع سال 2013 کلید خواهد خورد. علاوه بر این 3 مدل، رنگبندی‌ها، رینگ‌های رنگی، رنگ‌های داخلی روی داشبورد و صندلی‌ها و تجهیزات و مواد مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها این خودرو را کاملا شخصی و متمایز از دیگر نسخه‌ها خواهد شد.
 


یک مونیتور 7 اینچی وظیفه سیستم اطلاع رسانی خودرو را به عهده خواهد داشت. این سیستم سازگار با آندروید گوگل و آی او اس اپل طراحی شده است. همچنین وظیفه رهیابی و پخش تصاویر را نیز برعهده خواهد داشت.از موارد ایمنی این اپل به سیستم Park Assist II می‌توان اشاره کرد که خوردرو را به‌صورت اتوماتیک پارک می‌کند. این سیستم درکنار 6 کیسه هوای استاندارد بیشترین ایمنی را برای سرنشینان به همراه خواهند داشت.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها