ترابيان: حضور ملي‌پوشان در هتل اختياري بود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

ترابيان: حضور ملي‌پوشان در هتل اختياري بود
پنج شنبه 23 تیر 1390  01:29 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم ملي فوتبال ايران گفت: حضور بازيكنان در هتل پس از اردوي اتريش اختياري بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس ترابيان پيش از آغاز تمرين تيم ملي فوتبال در جمع خبرنگاران عنوان كرد:‌ تمرين امروز با دو غايب برگزار مي‌شود. محمدرضا خلعتبري به دليل حضور در باشگاه الغرافه در اين اردو غايب است و سعيد دقيقي نيز امروز امتحان فوق‌ ليسانس دارد و با اجازه كادر فني در تمرين حاضر نشده است اما فردا بايد در تمرينات حاضر باشد.

وي در مورد شايعه قهر خسرو والي‌زاده مدير رسانه‌اي تيم ملي اظهار داشت: ايشان برنامه‌اي از قبل داشتند و چند روزي در كنار ما نخواهند بود.

ترابيان در مورد شايعه ناراحتي كارلوس كي‌روش از عدم حضور بازيكنان در هتل المپيك پس از بازگشت از اتريش تصريح كرد: چنين چيزي نبود و حضور بازيكنان در هتل اختياري بود بخصوص اينكه بازيكنان 13 روز از خانواده دور بودند و از نظر رواني بهتر بود كه با خانواده‌هايشان ديداري داشته باشند و به كارهاي شخصي‌شان برسند. پژمان نوري براي انجام امور شخصي‌اش به انزلي رفت و برگشت.

وي در مورد اينكه هادي عقيلي در ديدار با ماداگاسكار حضور دارد يا نه گفت:‌ اين بازيكن در اين مسابقه حاضر خواهد بود و مشكلي با باشگاه العربي قطر نداريم.

ترابيان در مورد اينكه بازي با ماداگاسكار رايگان خواهد بود گفت: هنوز مشخص نيست و تصميمي در اين زمينه گرفته نشده است. شايد با توجه به اينكه روز عيد(يكشنبه 26 تير) است رايگان اعلام شود اما هنوز تصميمي در اين مورد گرفته نشده است.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها