آناليز دقيق رقابتهاي انتخابي تيم ملي با دوربين هاي انستيتو كشتي

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

آناليز دقيق رقابتهاي انتخابي تيم ملي با دوربين هاي انستيتو كشتي
سه شنبه 21 تیر 1390  04:11 ب.ظ

تهران- انستيتو بين المللي كشتي ايران در ادامه برنامه هاي علمي تحقيقاتي خود، بار ديگر دست به اقدام جالب توجه ديگري زده كه قرار است طي آن رقابتهاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد را آناليز كند.
آناليز دقيق رقابتهاي انتخابي تيم ملي با دوربين هاي انستيتو كشتي

به گزارش روز سه شنبه ايرنا؛‌پيكارهاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد كشورمان طي روزهاي 8 و 9 تيرماه در شهرستان ساري برگزار شد كه اين ديدارهاي انتخابي توسط دوربين هاي تحقيقاتي انستيتو كشتي به خوبي ثبت و ضبط شد. بنابر اين گزارش قرار است نتايج بررسي كشتي هاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد كه از طريق دو دوربين اختصاصي انستيتو بين المللي كشتي فيلمبرداري شده به زودي به فدارسيون كشتي و مدير تيم هاي ملي ارايه خواهد شد.


در اين بررسي موارد مهمي از جمله درصد موفقيت كشتي گيران در زيرگيري ها، دفاع، خاك، اجراي فنون بالاتنه ، اجراي صحيح فنون، شيوه عملكرد آنها در منطقه خطر، ميزان آمادگي، تاكتيك هاي مبارزه با حريفان متفاوت، فنون زيبا و صحيح اجرا شده و همچنين تعداد كلينج هاي انجام شده در اوزان هفتگانه مورد توجه خواهد بود.


موارد ذكر شده براي هريك از اوزان 55 تا 120 كيلوگرم به طور جداگانه مد نظر خواهد بود و علاقمندان پس از پايان بررسي ها خواهند توانست سيدي كشتي هاي هر يك از وزن ها را به طور جداگانه از طريق واحد سمعي و بصري انستيتو بين المللي كشتي تهيه كنند.


در ضمن فيلم جداگانه ايي از گلچين فنون زيباي اجراي شده در رقابت هاي انتخابي تيم ملي كشتي آزاد نيز تهيه شده است كه به زودي پس از بررسي هاي لازم در اختيار علاقه مندان گذاشته خواهد شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها