نقطه جوش و سرماي زير صفر در رختكن تيم ملي آرژانتيني

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

نقطه جوش و سرماي زير صفر در رختكن تيم ملي آرژانتيني
سه شنبه 21 تیر 1390  01:25 ق.ظ

تهران -سرماي شديد در رختكن تيم ملي آرژانتين دماي اين اتاق را در روزهاي رقابت كوپا آمريكا به زير صفر رسانده است، آن هم در شرايطي كه كسب دو امتياز در دو ديدار برابر بوليوي و كلمبيا كافي است تا تيم باتيستا را به نقطه جوش برساند.
نقطه جوش و سرماي زير صفر در رختكن تيم ملي آرژانتيني

به گزارش گاردين، شايد گردوخاكي كه ليونل مسي و نيكلاس بورديسو در رختكن تيم ملي آرژانتين به پا كردند نيز ناشي از همين جو سرد حاكم بر اين باشد.


گفته مي شود بورديسو به علت عملكرد ضعيف مسي در اين تيم با او درگير شده است.


مشخص نيست بورديسو به مسي دقيقا چه گفته است اما ستاره بارسلونا به سخنان او واكنش نشان داده به طوري كه هم تيمي هايشان مجبور شده اند آنها را از هم جدا كنند.


مسي اين روزها در تيم ملي آرژانتين شديدا تحت فشار است. انتقادها از او آنقدر زياد شده كه پدرش خورخه ناچار شده در دفاع از او صحبت كند.


خورخه مسي فاش ساخت كه اين ستاره سرگردان در اين روزها كه پيراهن آرژانتين را مي پوشد، فشارهاي شديدي را احساس مي كند.


او گفت:هرگز لئو را اين گونه نديده ام، احساس مي كند باخته است. چند هفته پيش اشتياق زيادي براي حضور در رقابت هاي كوپا آمريكا داشت اما اكنون انگار سيلي خورده است.


همانطور كه مسي و بورديسو بعد از بازي با كلمبيا با يكديگر درگير شدند، گفته مي شود برخورد مشابهي ميان خاوير زانتي و كارلوس ته وز صورت گرفته است.


شدت درگيري و زدوخورد ميان بازيكنان آرژانتين به حدي بود كه باعث شده كاركنان ورزشگاه سانته فه همه كارهاي خود را كنار بگذارند تا رختكن اين ورزشگاه را براي ديدار بعدي ميان كلمبيا و بوليوي تعمير و مرتب كنند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها