اجراي طرح آسيا ويژن موجب ارتقاي فوتبال استان مي‌شود

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

اجراي طرح آسيا ويژن موجب ارتقاي فوتبال استان مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:34 ب.ظ

رئيس هيئت فوتبال استان زنجان:
اجراي طرح آسيا ويژن موجب ارتقاي فوتبال استان مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت فوتبال استان زنجان گفت: اجراي طرح آسيا ويژن در استان زنجان موجب ارتقاي جايگاه فوتبال استان مي‌شود.

فريدون اصفهانيان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار داشت: طرح آسيا ويژن در استان زنجان فردا با حضور نمايندگان AFC و فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه اجراي مطلوب اين طرح موجب ارتقاي جايگاه فوتبال استان مي‌شود، افزود: با آغاز به كار اين طرح فعاليت‌هاي تخصصي آن آغاز شده و در كميته‌هاي ويژه با هماهنگي‌هاي لازم اين طرح اجرا مي‌شود.
رئيس هيئت فوتبال استان زنجان با بيان اينكه نمايندگان AFC و فدراسيون فوتبال جمهوري اسلامي ايران از تاسيسات، زمين و استاديوم‌هاي ورزشي استان بازديد مي‌كنند، ياد آورشد: برنامه‌هاي اين طرح با حضور نمايندگان ارزيابي شده و برنامه‌ها و اهداف آتي آن در كميته‌هاي تخصصي برنامه‌ريزي مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه اين طرح از طرح‌هاي بزرگ استان زنجان محسوب مي‌شود، تصريح كرد: مطالعات اين طرح از دو سال گذشته در زنجان آغاز شده و امروز با در نظر گرفتن ساختار باشگاه‌ها و تغيير كارآيي ورزش فوتبال از سنتي به علمي اين طرح در استان با موفقيت اجرا مي‌شود.
اصفهانيان در ادامه با اشاره به اهميت حمايت مسئولان از فوتبال استان ياد آورشد: حمايت مسئولان ارشد استان و افراد تاثيرگذار در فوتبال استان مي‌تواند راهگشاي بسياري از مشكلات فوتبال استان باشد و به ارتقاي اين ورزش محبوب در استان كمك كند.
وي داشتن پشتوانه مالي براي باشگاه‌هاي استان را مهم ارزيابي كرد و گفت: باشگاه‌ها بدون داشتن پشتوانه مالي ساختار واقعي را پيدا نكرده و موجب ارتقاي فوتبال استان نمي‌شوند.
رئيس هيئت فوتبال استان زنجان در ادامه با بيان اينكه براي اجراي آسيا ويژن در استان اهداف كوتاه، ميان و بلند مدت تعريف شده است، افزود: طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اكنون در مرحله گذار از مرحله كوتاه به اهداف ميان مدت هستيم كه اميدواريم با اجراي مطلوب اين طرح برخي مشكلات فوتبال استان حل شود.
وي گفت: همه مجموعه‌هاي دست اندر كار فوتبال استان بايد در كنار هم به اجراي مطلوب اين طرح كمك كرده و براي ارتقاي ابزارهاي رشد فوتبال تلاش كنند.
اصفهانيان بر لزوم هماهنگي بين آموزش و پرورش و محلات براي رشد فوتبال استان تاكيد كرد و گفت: هماهنگي هيئت فوتبال و تربيت‌بدني نيز به اين امر كمك شاياني مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: اميدواريم با آماده سازي زيرساخت‌هاي لازم براي اجراي اين طرح و همكاري همه مسئولان استان برنامه‌ريزي مطلوبي براي ارتقاي جايگاه فوتبال صورت گيرد.
نمايندگان AFC امروز و فردا با حضور در استان زنجان امكانات و داشته‌هاي استان بازديد به عمل مي‌آورند.
همچنين اين نمايندگان جلساتي را نيز در حضور مسئولان استان برگزار كرده و زمينه‌هاي رشد و توسعه فوتبال استان را بررسي مي‌كنند.
انتهاي پيام/غ10/ع

حسین  منی و انا من حسین

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها