معرفي برترين‌هاي جشنواره نغمه عشق در گرمسار

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

معرفي برترين‌هاي جشنواره نغمه عشق در گرمسار
چهارشنبه 4 اسفند 1389  01:38 ب.ظ

/اخبار كوتاه از سمنان/
معرفي برترين‌هاي جشنواره نغمه عشق در گرمسار

خبرگزاري فارس: معرفي برترين‌هاي جشنواره سرود نغمه عشق در گرمسار، اعلام نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت بسيج دانش‌آموزي استان سمنان و ... از جمله مهم‌ترين اخبار كوتاه از اين استان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، جشنواره سرود نغمه عشق بسيج دانش‌آموزي گرمسار در كانون لقمان حكيم اين شهرستان برگزار شد.
در اين جشنواره، دانش‌آموزان بسيجي 20 واحد مقاومت پيشگام و پوينده گرمسار شركت داشتند.
در پايان، در مقطع پيشگام خواهران، دبيرستان كوثر و در مقطع پيشگام پسران، مركز كار و دانش فردوسي برتر شدند.
همچنين در مقطع پوينده دختران، مدرسه راهنمايي بوستان دانش و در مقطع پوينده پسران، مدرسه راهنمايي شيخ مفيد رتبه‌هاي نخست شهرستان گرمسار را كسب كردند.

* برگزاري جلسه تخصصي حفظ قرآن كريم در سمنان
بسيجيان پايگاه شهداي حوزه مقاومت بسيج خاتم‌الانبيا(ص) سمنان از جلسه تخصصي حفظ قرآن كريم بهره‌مند شدند.
محمدتقي شجاعان، فرمانده پايگاه شهداي سمنان گفت: اين جلسات با حضور استاد سعدالدين براي بسيجيان پايگاه برقرار است و هفته‌اي دو بار بعد از نماز مغرب و عشا در محل پايگاه برگزار مي‌شود.
وي افزود: همچنين بسيجيان اين پايگاه در برنامه ايست و بازرسي شركت كردند.
فرمانده پايگاه شهداي سمنان ادامه داد: اين گشت و بازرسي با حضور و همكاري بسيجيان اين پايگاه و در حوزه استحفاظي حوزه خاتم‌الانبيا(ص) برگزار شد.

* اعلام نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت استان سمنان
در مسابقات قرآن و عترت بسيج دانش‌آموزي استان سمنان، 12 نفر از دانش‌آموزان بسيجي شهرستان گرمسار حضور داشتند.
در پايان، مرتضي قاسمي در رشته مفاهيم و كتايون زاهدي و غزاله درخشاني در رشته عترت مقام نخست استان را كسب كردند.

* گراميداشت 17 ربيع‌الاول در شركت توزيع برق سمنان
همزمان با هفدهم ربيع‌الاول، سالروز ولادت با سعادت حضرت رسول اكرم محمد مصطفي(ص) و امام جعفر صادق(ع) در مراسمي اين اعياد خجسته گرامي داشته شد.
حجت‌الاسلام سليمان سعادتمند، يكي از سخنران برجسته كشور در اين مراسم با تشريح فضايل و مناقب حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: يكي از ويژگي‌هاي مهم رسول اعظم(ص)، رحمت و عطوفت عام و فراگير آن حضرت به تمام اهل عالم است.
امام جماعت شركت توزيع برق استان سمنان بيان داشت: با ولادت حضرت محمد(ص)، بزرگ‌ترين ارمغان بشريت به انسان‌هاي عالم هديه شد.
وي با بيان اينكه رسول گرامي اسلام(ص) براي رحمت و عطوفت به مردم مبعوث شد تا رحمتي براي مردم باشد، افزود: عشق و مهرورزي كانون اجتماع، محيط كار و خانه را مصفا و گرم مي‌كند تا انسان‌ها به اهداف والاي خود دست يابند.
سعادتمند همچنين اضافه كرد: از منظر قرآن كريم، مهم‌ترين رمز موفقيت رسول اكرم(ص) در مديريت حكومت و خانواده، محبت و رحمت ايشان است و همگي بايد از روش و منش ائمه اطهار(ع) بهره‌گيري و سيره آن بزرگواران را در زندگي خود بيش از پيش استفاده كنيم.
انتهاي پيام/ي20

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها