برتري 2 بر صفر چلسي برابر کپنهاگن

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

برتري 2 بر صفر چلسي برابر کپنهاگن
چهارشنبه 4 اسفند 1389  07:17 ق.ظ


برتري 2 بر صفر چلسي برابر کپنهاگن
 

دو گل از آنلکا کافي بود تا چلسي در ديدار رفتش در مرحله يک هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا به پيروزي ارزشمندي برسد.


چلسی در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در دانمارک میهمان اف سی کپنهاگن بود و دو گل از آنلکا باعث شد تا آنچلوتی و شاگردانش به پیروزی ارزشمندی در خارج از خانه دست یابند.

چلسی با ترکیب چک، کول،تری، ایوانوویچ، بوسینگوا، لمپارد،مالودا، رامیرس، اسین ، تورس و آنلکا به مصاف تیم میزبان رفت و چلسی از همان دقایق ابتدایی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. بازیکنان تیم میزبان و به ویژه مدافعان این تیم با دستپاچگی بازی می کردند و عملکرد ضعیف آنها باعث شد تا تنها 16 دقیقه بتوانند دروازه شان را بسته نگاه دارند.جسپر گرونکائر، توپ را به نیکلا آنلکا رساند و همین فرصت کافی بود تا ستاره فرانسوی اولین گل بازی را به ثمر برساند.همین گل کافی بود تابازیکنان چلسی بیش از پیش کنترل بازی را در دست بگیرند.

نیمه اول با تک گل آنلکا به پایان رسید و تیم میزبان با اختلاف یک گل به رختکن رفت. چلسی کنترل توپ و میدان را در دست داشت و گرچه نمایش خیره کننده ای را به اجرا نگذاشت ولی تیم برتر میدان بود.

با آغاز نیمه دوم تنها 10 دقیقه زمان لازم بودتا چلسی به گل دومش برسد.آنلکا با پاسی تماشایی که از لمپارد دریافت کرد دروازه تیم میزبان را برای بار دوم گشود تا خیال آنچلوتی راحتتر شود.

هواداران چلسی که در ورزشگاه حاضر بودند بعد از گل دوم تیمشان شعار« ما به ومبلی می رویم» را سردادند.

در دقیقه 73 بازی نیکلا آنلکا،زننده هر دو گل مسابقه جای خود را به دیدیه دروگبا داد و در دقیقه 85 فلوران  مالودا از زمین خارج شده و یوری ژیرکوف به ترکیب تیم چلسی آمد.

در وقتهای اضافه هم فرناندو تورس جایش را به سالمون کالو داد .با وجود این تعویضها تغییری در نتیجه بازی حاصل نشد تا چلسی به لطف دو گل نیکلا آنلکا به پیروزی ارزشمندی دست یابد و کار برایش در دیدار برگشت در ورزشگاه استمفورد بریج راحت تر شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها