وزنه‌برداري ورامين بر بام استان تهران ايستاد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

وزنه‌برداري ورامين بر بام استان تهران ايستاد
سه شنبه 3 اسفند 1389  03:10 ب.ظ

/كوتاه از اخبار ورزشي جنوب استان تهران/
وزنه‌برداري ورامين بر بام استان تهران ايستاد

خبرگزاري فارس: ميزباني ورامين از مسابقات چهارجانبه راگبي،‌ قهرماني وزنه‌برداري ورامين در مسابقات توابع استان تهران و ... از مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه ورزشي جنوب استان تهران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، تيم هيئت وزنه‌برداري ورامين قهرمان مسابقات توابع استان تهران و انتخابي قهرماني كشور شد.
وزنه‌برداران ورامين توانستند در بين 9 تيم از استان تهران با كسب مجموع 620 امتياز سكوي نخست را فتح كنند و به مسابقات كشوري راه يابند.
پنج مقام نخست حاصل تلاش مردان پولادين ورامين در اين رقابت‌ها بود.
عليرضا بايرام‌پور، ميثم تاجيك، جلال صديقي، مسعود ميرجوادي و روح‌الله تاجيك نشان طلا را از آن خود كردند و عنوان سوم و مدال برنز به حسين تاجيك، حامد دوگري و جاد ميرزايي رسيد.
تيم قدرتمند رباط‌ كريم نيز توانست با 610 امتياز دوم شود و پاكدشت با 590 امتياز بر سكوي سوم ايستاد.

* ميزباني ورامين از مسابقات چهارجانبه راگبي
براي نخستين بار در شهرستان ورامين مسابقات راگبي برگزار مي‌شود.
رئيس هيئت راگبي اداره تربيت‌بدني شهرستان ورامين در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به دليل شناساندن رشته ورزشي راگبي كه در منطقه ناشناخته است، در نظر گرفتيم با برپايي مسابقات مختلف تا حد امكان اين رشته ورزشي زيبا را گسترش دهيم.
قاسم حسيني گفت: بعد از رايزني با هيئت انجمن‌هاي ورزشي استان تهران مقرر شد يك‌دوره مسابقه با حضور تيم‌هايي از استان‌هاي مختلف به ميزباني ورامين برگزار شود.
وي در ادامه افزود: بر اين اساس سه تيم استان گيلان، قم، تهران و يك تيم از ورامين طي دو روز با يكديگر به رقابت مي‌پردازند.
رئيس هيئت راگبي اداره تربيت‌بدني شهرستان ورامين خاطرنشان كرد: مسابقات از پنجم اسفند ماه سال جاري در استاديوم ورزشي تختي از ساعت 10 تا 16 طي دو بازي پيگيري مي‌شود تا تيم‌هاي برنده در روز جمعه براي قهرماني با يكديگر به رقابت بپردازند.
حسيني در پايان تصريح كرد: اميدواريم با حضور تماشاگران ورامين در اين رقابت‌ها علاوه بر ايجاد انگيزه براي هرچه بهتر برگزار شدن اين مسابقات، علاوه بر ايجاد انگيزه براي هرچه بهتر برگزار شدن اين مسابقات، ورزش راگبي نيز اشاعه يابد تا با ايجاد علاقه اين ورزش در منطقه گسترش پيدا كند.

* راهيابي تيم ارزش ورامين به مسابقات كشوري
تيم فوتبال اميد ارزش ورامين با قهرماني در رقابت‌هاي ليگ توابع استان تهران راهي مسابقات كشوري شد.
اين تيم توانست در رقابت با هفت تيم از استان با كسب 23 امتياز به عنوان قهرماني دست يابد و خود را براي حضور در مسابقات ليگ كشور در سال آينده مهيا كند.
رقابت‌هاي سال جاري توابع طي 12 بازي به‌صورت رفت و برگشت پيگيري شد كه تيم ارزش توانست با كسب بيشترين امتياز در مجموع راهي مسابقات كشوري شود.
اين تيم با شش برد، پنج تساوي و يك باخت به اين مهم دست يافت.
انتهاي پيام/آ20/ب

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها