اشتباه بودن نوع مانیتور

 
mohamadaminsh
mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان

اشتباه بودن نوع مانیتور
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:51 ب.ظ


 


اگر ویندوزxp قادر به تشخیص نوع مانیتور نبود از یک انتخاب اولیه به نام DefaultMonttor یا  plug And play Monitor استفاده خواهد کردمشکلی که این انتخاب ها دارند در مورد راه اندازهای آنها ست. این راه انداز ها فاقد اطلاعات کافی در مورد تنظیمات خاص نمایشی مانیتور شما می باشند. در صورتی که راه انداز صحیح مانیتور حاوی لیستی از نرخ های صحیح نوسازی ست که مانیتور می تواند از آنها استفاده کند و آنها را در لیست screen Refresh Rate به نمایش در آورد. به هر حال اگر مانیتور شما درست شناخته نشده بود این مراحل را دنبال کنید:

1- ابتدا controlpanel را باز کنید و بعد system را انتخاب کنید.

2-در کادر  systemproperties نشانه ی  Hardware و سپس Divce Manager را انتخاب کنید.

3- در پنجره ی  DivceManager بر روی علامت (+) که در کنارعبارت  Monitor قرار گرفته کلیک کنید تا نام مانیتور به نمایش درآید

4- بر روی مانیتور نمایش داده شده کلیک راست کنید و گزینه ی update Dirver را انتخاب کنید.

5-در صفحه ای که باز می شود یعنی  Hardware Update Wizard   گزینه ی دوم یعنی  Install from A  List or specfic Location   را انتخاب کنید و بعد روی Next کلیک کنید.

6- در صفحه ی بعدی ویزارد، دایره ی پایین یعنی Dont search را انتخاب کنید و بعد هم Next کنید.

7- در لیست Models مدل مانیتور خود را انتخاب کنید. اگر نبود مربع مقابل ShowCompatible Hardware را از حالت تیک دار خارج کنید. در سمت راست شرکت سازنده مونیتو و در سمت چپ مدل آن وجود دارد.باید مانیتور خود را پیدا کرده و انتخاب کنید( اول شرکت سازنده را انتخاب کنید و بعد به دنبال مدل مانیتورتان بگردید) پس از انتخاب دکمه Next را بزنید.

8- وقتی که عمل نصب تمام شد بر روی دکمه ی finish کلیک کنید و پنجره هایی را که باز کردید ببندید.

برای اطمینان از صحت کار می توانید از طریق همان راست کلیک بر روی دسک تاپ و انتخاب properties  به همان صورتی که در بخش قبلی توضیح داده شد مدل مانیتور خود را چک کنید.

 

 

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها