بازديد شهرسازان جوان از موزه تماشاگه زمان

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

بازديد شهرسازان جوان از موزه تماشاگه زمان
سه شنبه 3 اسفند 1389  02:36 ب.ظ

/كوتاه از اخبار اجتماعي جنوب استان تهران/
بازديد شهرسازان جوان از موزه تماشاگه زمان

خبرگزاري فارس:‌ بازديد شهرسازان جوان از موزه تماشاگه زمان، شهرداران مدارس ري برتر از شهرداران مناطق ديگر و ... از مهم‌ترين عناوين اخبار كوتاه اجتماعي جنوب استان تهران است.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، شهرداران خانواده و مدارس منطقه 20 موفق به كسب رتبه برتر مسابقات نقاشي در ميان مناطق 22 گانه شهرداري تهران شدند.
مسئول اداره آموزش و مشاركت‌هاي شهروندي شهرري در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: به مناسبت هفته ايمني در برابر زلزله مسابقات روزنامه‌نگاري و نقاشي با موضوع مخاطرات و ايمني در برابر زلزله برگزار شد و تمام آثار شهرداران مدارس و خانواده مناطق به مركز ارسال شد و پس از داوري از سوي كارشناسان، شهرداران منطقه 20 موفق به كسب رتبه‌هاي برتر در هر دو رشته شدند.
علي برزگر در ادامه گفت: شهرداران مدارس در ميان 22 منطقه در رشته نقاشي رتبه نخست تا سوم و در روزنامه‌نگاري رتبه نخست تا هفتم را كسب كردند كه از برگزيدگان طي مراسمي كه در بوستان لاله برگزار شد تقدير به ‌عمل آمد.
مسئول اداره آموزش و مشاركت‌هاي شهروندي شهرري خاطرنشان كرد: شهرداران خانواده و مدارس منطقه 20 در تمام برنامه‌هاي فرهنگي و آموزشي منطقه مشاركت چشمگيري دارند كه اين امر حاكي از تحقق اهداف اداره آموزش و مشاركت‌هاي شهروندي است.

* بازديد شهرسازان جوان از موزه تماشاگه زمان
در راستاي اجراي طرح شهر در دست بچه‌ها شهرسازان جوان ناحيه 6 از موزه تماشاگه زمان بازديد كردند.
با هماهنگي واحد آموزش و مشاركت‌هاي اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 6 شهرري و به مناسبت هفته وحدت تعداد 40 نفر از دانش‌آموزان مستعد دبيرستان حضرت ابراهيم (ع) از موزه تماشاگه زمان بازديد كردند.
در اين بازديد كه به منظور ارتقاي آموزه‌ها و آگاهي دانش‌آموزان برگزار شد، شركت كنندگان از بخش‌هاي مختلف اين موزه بازديد كرده و با چگونگي تاسيس آن آشنا شدند.

* بازديد شهرداران مدراس از باغ موزه ملي
در راستاي اجراي طرح شهر در دست بچه‌ها شهرداران مدارس ناحيه 6 شهرري از باغ موزه بازديد كردند.
با هماهنگي واحد آموزش و مشاركت‌هاي اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 6 شهرري و به مناسبت هفته وحدت تعداد 50 نفر از دانش‌آموزان مدرسه راهنمايي سعادت از باغ موزه ملي بازديد كردند.
در اين بازديد كه به منظور ارتقاي آموزه‌ها و آگاهي دانش‌آموزان برگزار شد، شركت‌ كنندگان از بخش‌هاي مختلف اين موزه بازديد كرده و با چگونگي تاسيس آن آشنا شدند.

* احداث نهر كوچه اسلامي امين‌آباد
به همت اداره فني و عمران ناحيه 6 شهرري نهر كوچه اسلامي واقع در محله امين‌آباد احداث شد.
در راستاي جلوگيري از آب‌گرفتگي معابر نهر كوچه اسلامي، خيابان سپاه واقع در محله امين‌آباد به متراژ 200 متر احداث شد.
اين پروژه با اعتباري بالغ بر 200 ميليون ريال در راستاي حل مشكل شهروندان انجام شده است.
انتهاي پيام/آ20/ك

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها