رييس كل دادگستري خراسان رضوي: مردم شاهد برخورد قاطع و قانوني با فتنه‌گران خواهند بود

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

رييس كل دادگستري خراسان رضوي: مردم شاهد برخورد قاطع و قانوني با فتنه‌گران خواهند بود
سه شنبه 3 اسفند 1389  10:58 ق.ظ

رييس کل دادگستري خراسان رضوي گفت: در فضاي غبارآلود فتنه، تنها راه رستگاري برخورداري از بصيرت و تبعيت از ولي فقيه است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد حسن شريعتي طي سخناني در جلسه شوراي معاونان ستاد دادگستري خراسان رضوي تصريح كرد: ‌متاسفانه پس از انتخابات دوره دهم رياست‌جمهوري يک فضاي غبارآلود در صحنه سياسي کشور ايجاد شد و در اين فضا فقط کساني نجات يافتند که در کنار مردم بصير و پشت سر ولي فقيه زمان، مقام معظم رهبري قرار گرفتند و از فرمايشات رهبر معظم انقلاب تبعيت کردند.

وي افزود: در عرصه سياست هنگام غبارآلودگي فضاي جامعه در عصر حضور معصوم (ع)، بصيرت و تبعيت از ولي معصوم، راهگشا و نجات‌دهنده است اما در عصر غيبت، بصيرت و تبعيت از ولي فقيه است که نجات‌دهنده و راهگشاست بنابراين در عصر غيبت بايد با بصيرت در تبعيت کامل ولي فقيه باشيم.

رييس شوراي قضايي خراسان رضوي ادامه داد: در فضاي فتنه که بعد از انتخابات دوره دهم رياست‌جمهوري به‌وجود آمد، مردم فهيم و بزرگوار ايران اسلامي از نعمت بزرگ بصيرت و تبعيت از مقام معظم رهبري برخوردار بودند اما متاسفانه برخي از خواص و بزرگان در اين مسير قرار نگرفتند و روحيه قدرت‌طلبي و دنياگرايي و غفلت، دامنگير برخي از آنها شد.

شريعتي خاطرنشان كرد: ‌برخي خواص در اين فضاي غبارآلود خود را از فهم مسائل مهم و اصلي محروم کردند و با سکوت خود از اقدام لازم در چنين موقعيتي خودداري کردند. آنها با سکوت، ترديد و ابهام بر دامنه فتنه افزودند.

رييس كل دادگستري خراسان رضوي يادآور شد: خوشبختانه قوه قضاييه اعلام کرده که اهمال‌کاري و مسامحه در تعقيب قضايي فتنه‌گران نخواهد داشت و با سران فتنه نيز با رعايت مصالح نظام برخورد لازم و قاطع قضايي خواهد کرد.

وي با محکوم کردن حوادث روز 25 بهمن‌ماه سال جاري نيز افزود: ‌اين عده معدود با رويکرد حذف نظام و ضربه زدن به ستون نظام ديني يعني ولايت مطلقه فقيه سعي در مسموم کردن فضاي جامعه داشتند که البته با حضور هميشگي و پرصلابت مردم شکست خوردند.

شريعتي تصريح كرد: انشاالله مردم شاهد برخورد قضايي قاطع و قانوني با فتنه‌گران و اغتشاشگران خواهند بود.

رييس شوراي قضايي خراسان رضوي گفت: وظيفه ما در حال حاضر بصيرت‌افزايي و تبعيت کامل از فرمايشات مقام معظم رهبري، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي است و در اين مسير از خداوند متعال استعانت مي‌جوييم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها