سال آينده فروش تراكم سيار در اردبيل آغاز مي‌شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

سال آينده فروش تراكم سيار در اردبيل آغاز مي‌شود
سه شنبه 3 اسفند 1389  01:46 ق.ظ

سخنگوي شوراي شهر اردبيل:
سال آينده فروش تراكم سيار در اردبيل آغاز مي‌شود

خبرگزاري فارس: سخنگوي شوراي شهر اردبيل گفت: از سال آينده با همكاري و مشاركت شهرداري و شوراي شهر فروش تراكم سيار در شهر اردبيل آغاز مي‌شود.

نادر فرزانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: هر سرمايه‌گذار مي‌تواند از منطقه مورد نظر تراكم خريداري كرده و نگهداري كند.
عضو شوراي شهر اردبيل گفت: هر چند ارزش اين تراكم همچون اوراق بهادار نيست ولي بهترين راه براي جذب سرمايه‌گذار و پيشبرد اهداف عمراني شهر است.
وي افزود: در فروش تراكم سيار پرداخت عوارض نيز پيش‌بيني شده است و اميدواريم اين طرح سال آينده با درايت متوليان امر به شايستگي اجرايي شود.
فرزانه از تبديل زير گذر حسن‌آباد به رو گذر در سال آينده خبر داد و گفت: با تلاش حجت‌الاسلام سيد كاظم موسوي نماينده مردم اردبيل يك ميليارد تومان اعتبار براي اصلاح پل حسن‌آباد از وزارت كشور اخذ شده و در سال آينده عمليات اصلاح اين پل انجام مي‌شود.
سخنگوي شوراي شهر اردبيل از يكپارچه‌‌سازي مسير تردد كمربندي دوم اردبيل با طراحي پل‌هاي رو گذر خبر داد و تصريح كرد: شهرداري اردبيل سال آينده عمليات اجرايي سه پل حسن‌آباد، بهار‌آباد و نيار را آغاز مي‌كند.
وي اظهار داشت: در بودجه سال آينده شهرداري اردبيل براي اجراي اين سه پل اعتبار مورد نياز نيز در نظر گرفته شده است.
فرزانه گفت: در طراحي پل‌هاي جديد سعي مي‌كنيم از مدل جديد «U» استفاده كنيم چرا كه اين پل‌ها با طراحي ظريف به گونه‌اي است كه حتي كابل‌هاي عبوري از اين مسيرها نيز در داخل پل تعبيه شده و شكل ساختاري و ظاهري پل نيز زيبا به نظر مي‌رسد.
عضو شوراي شهر اردبيل افزود: پيش‌بيني مي‌شود براي اجراي هر پل بيش از 4 ميليارد ريال اعتبار هزينه شود و انتظار داريم با اجرايي شدن آنها بخشي از مشكلات كمربندي دوم اردبيل نيز برطرف شود.
سخنگوي شوراي شهر اردبيل در مورد پل ايستگاه سرعين نيز به خبرنگار فارس در اردبيل اظهار داشت: اين پل طراحي شده و در سال آينده با تامين اعتبار مورد نياز عمليات اجرايي آن آغاز مي‌شود.
فرزانه ساماندهي رودخانه بالخلو در داخل شهر اردبيل و توسعه فضاي سبز را از ديگر برنامه‌هاي شهرداري و شورا براي سال آينده عنوان كرد.
وي در پايان گفت: انتظار داريم شهردار جديد برنامه ميان‌مدت پنج‌ساله را طراحي و تدوين كند تا مديريت در شهرداري مديريتي پايدار و بر اساس برنامه مدون باشد.
انتهاي پيام/خ20/ع

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها