140 خير اسدآبادي تجليل شدند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

140 خير اسدآبادي تجليل شدند
دوشنبه 2 اسفند 1389  03:16 ب.ظ

به مناسبت ميلاد حضرت رسول(ص)؛
140 خير اسدآبادي تجليل شدند

خبرگزاري فارس: به مناسبت ميلاد رسول گرامي اسلام(ص) 140 خير و نيكوكار اسدآبادي تجليل شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اسدآباد، عصر ديروز به مناسبت ولادت باسعادت حضرت رسول اكرم(ص) و حضرت صادق(ع) همايش تجليل از خيران و نيكوكاران شهرستان اسدآباد در سالن كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان برگزار شد.
در اين همايش از 140 خير و نيكوكار شهرستان اسدآباد با اعطاي لوح تقدير و هدايايي قدرداني شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد در اين مراسم با بيان اينكه بسترسازي براي كارهاي نيك و خير در جامعه يكي از پيامدهاي نظام جمهوري اسلامي است، اظهار داشت: اگر امروز نظام جمهوري اسلامي به عنوان محور حق، درستي و انسانيت واقعي در جهان مطرح است و در مقابل توطئه‌هاي دشمنان شكست‌ناپذير هستيم به دليل عمل به دستورات دين مبين اسلام است.
مصطفي آزادبخت با اشاره به اينكه سخاوتمندان و نيكوكاران انسان‌هايي هستند كه هميشه مورد توجه خداوند متعال بوده‌اند، افزود: مطمئناً نيكوكاران با خودخواهي نفس خود مبارزه كرده‌اند و به اين جايگاه بزرگ رسيده‌اند و بدون هيچ‌گونه چشم‌داشتي انفاق مي‌كنند.
امام جمعه شهرستان اسدآباد هم با قدرداني از خيران و نيكوكاران گفت: انجام كارهاي نيك و خير بايد بدون منت و براي رضاي خداوند متعال باشد چرا كه پاداش كارهاي خير در آخرت داده مي‌شود.
حجت‌الاسلام سيدموسي حسيني‌مجد با بيان اينكه جايگاه نيكوكاران در دنيا و آخرت جايگاه مهم و ارزشي است، ابراز داشت: مسلماً انجام كار خير و كمك به نيازمندان و مستمندان رضايت‌مندي خداوند را به دنبال دارد.
مدير كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اسدآباد نيز از رشد 30 درصدي مشاركت مردمي و كمك‌هاي خيران در سال جاري خبر داد و تصريح كرد: از ميزان مبلغ 480 ميليون تومان تعهد پيش‌بيني شده از كميته امداد استان براي نهاد اين شهرستان، از ابتداي سال جاري تاكنون 590 ميليون تومان از طريق مشاركت‌هاي مردمي، خيران و نيكوكاران جمع‌آوري شده است.
محمد نوشادي‌مقدم با اشاره به اينكه 4 هزار و 200 خانوار با جمعيت 11 هزار نفر مستمري‌بگير و 2 هزار و 500 نفر به صورت موردي از كميته امداد شهرستان خدمات دريافت مي‌كنند، ابراز داشت: هم اكنون 14.5 درصد از جمعيت شهرستان از اين نهاد كمك و خدمات دريافت مي‌كنند.
20 نفر از خيران و نيكوكاران شهرستان اسدآباد نيز در همايش استان همدان تجليل مي‌شوند.
انتهاي پيام/ي20

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها