اختصاص 248 ميليارد ريال اعتبار فرهنگي به کردستان

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

اختصاص 248 ميليارد ريال اعتبار فرهنگي به کردستان
دوشنبه 2 اسفند 1389  12:17 ب.ظ

مديرکل امور اجتماعي استانداري کردستان از اختصاص 248ميليارد ريال اعتبار فرهنگي به استان خبر داد.

 

به گزارش ايسنا، عطالله رحماني آبيدر در جلسه کارگروه اجتماعي استان کردستان در سنندج گفت: به منظور ارتقاي شاخصهاي فرهنگي و اجتماعي در استان کردستان اعتباري بالغ بر 248 ميليارد ريال در حوزه اعتبارت هزينه‌اي اختصاص يافته است.

 

 

 

وي افزود: 20 درصد از اعتبارات فرهنگي استان به ساماندهي و ارتقاي فعاليتها و خدمات مدارس علوم ديني و 80 درصد نيز به مباحث اجتماعي و فرهنگي استان اختصاص يافته است.

 

مديرکل امور اجتماعي استانداري کردستان، تکميل کتابخانه شماره 3 قروه، احداث موزه آثار شهدا، حمايت از توسعه ورزش دانش‌آموزي، کمک به اجراي برنامه‌هاي ارتقاي فرهنگ نماز در مدارس، برگزاري يادواره شهداي دانش‌آموزو کمک به توسعه هنرهاي بومي استان را از جمله طرح‌هاي مصوب اين کارگروه عنوان کرد.

 

وي ايجاد اشتغال براي زنان از طريق صنايع دستي استان، کمک به برگزاري نمايشگاه کتاب، کمک به تجليل از مفاخر استان، حمايت و تجليل از مشاهير ديني، تبيين گفتمان امام (ره) و مقام معظم رهبري و کمک به گسترش فرهنگ حجاب و عفاف را از ديگر طرح‌هاي مصوب کارگروه دانست.

 

رحماني آبيدر خاطرنشان کرد: براي تصويب طرحهاي مورد نياز و تحول در عرصه‌هاي فرهنگي و اجتماعي استان در جريان دور سوم سفرهاي هيئت دولت به استان کميته‌اي متشکل از صاحبنظران فرهنگي و اعضاي کارگروه اجتماعي استان تشکيل شده و طرح‌هاي مختلف از نظر ميزان بازخورد و اثرگذاري آنها را مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها