معيني: سرمربي تيم ملي اوايل سال 90 انتخاب مي‌شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

معيني: سرمربي تيم ملي اوايل سال 90 انتخاب مي‌شود
دوشنبه 2 اسفند 1389  06:05 ق.ظ

هدف كارگاه نزديك كردن مربيان از نظر فكري به همديگر بود
معيني: سرمربي تيم ملي اوايل سال 90 انتخاب مي‌شود

خبرگزاري فارس: سرپرست كميته تيم‌هاي ملي گفت: تا اوايل سال 90 سرمربي جديد تيم ملي فوتبال را انتخاب خواهيم كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فريدون معيني درباره جلسه كميته فني عنوان كرد: قرار بود سرمربي تيم اميد مشخص شود اما كميته فني كه مسئوليت و وظيفه اش بررسي گزينه هاست و نظر جمعي دارد تصميم گرفت فعلا سرمربي تيم اميد مشخص نشود. همانطور كه قبلا هم گفته بوديم تيم ملي فوتبال بزرگسالان تا مرداد ماه سال 90 (يك تا 10 مرداد) كه در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2014 بازي دارد فعلا برنامه مهمي ندارد و فقط بايد تمرينات آماده سازي را انجام دهد.
وي ادامه داد: تا اوايل سال 90 سرمربي جديد را انتخاب خواهيم كرد ضمن اينكه به نظر من بايد با صبر و حوصله و بررسي همه جانبه گزينه هاي داخلي و خارجي اين اتفاق بيفتد و با عجله كار از پيش نمي رود. تيم نوجوانان كه سرمربي دارد و تيم جوانان تا اواخر مهر 90 هيچ رقابت جدي ندارد و بايد فقط تمرينات آماده سازي اش را دنبال كند. به همين دليل براي اين تيم هم وقت انتخاب داريم. تنها وضعيت تيم اميد اضطراري بود و در جلسه درباره گزينه ها هم بحث شد اما اين تيم هم حدود يك ماهي است كه هومن افاضلي را به عنوان مسئول فني بالاي سر خود مي بينيد و اردو و بازي تداركاتي داشته، به همين دليل ما انتخاب سرمربي جديد پس از بازي با قرقيزستان موكول كرديم.

معيني تصريح كرد: اين نيست كه كار تيم هاي جوانان، اميد و بزرگسال تعطيل شده باشد ما در همه رده هاي سني استعداديابي انجام مي شود. 9 مربي استعدادياب با سيستم هاي جديد استعداديابي هستند. 27 مربي به صورت پاره وقت، 60 مربي به صورت دوره اي در حال استعداديابي براي تيم هاي ملي هستند.
سرپرست كميته تيم هاي ملي درباره كارگاه روز شنبه گفت: كارگاه بسيار خوبي برگزار شد. هدف نزديك كردن مربيان از نظر فكري به همديگر بود تا دوره هاي آموزشي را براي سطوح بالاتر بتواند فرا بگيرد. در بحث داوري كارگاه خوبي توسط عسگري برگزار شد و جالب است به اين جمله پلاتيني رئيس يوفا اشاره كنم كه گفته زماني فوتبال به تمام ظرفيتش خواهد رسيد كه بازيكنان و مربيان درباره داوري هيچ صحبتي نكنند.

رئيس كميته جوانان درباره كنفرانس ژاپن گفت: در كارگاه به صورت پاورپوينت مطالبي درباره آناليز جام جهاني و نحوه مديريت فوتبال و تيم هاي ملي و همچنين كنفرانس جام جهاني ژاپن ارائه كردند. علت پيشرفت ژاپن مشخص كردن راه پيشرفت، سازماندهي براي اجراي مسابقات و توزيع اهداف در پايين ترين سطوح فوتبال است. همه مربيان در ژاپن با هدف هاي فدراسيون فوتبال آشنا هستند و به ارتقايش كمك مي كنند. برنامه آنها اين است كه تا سال 2015 جزو 10 تيم برتر دنيا باشند و در سال 2050 قهرمان جام جهاني شوند. همه همدل هستند و اين يعني اينكه مي خواهند به اهدافشان برسند.
وي در پايان گفت: نتيجه گيري گردهمايي مربيان اين بود كه تغيير فكري و نگرش درباره فرهنگ حاكم تغيير دهيم و با نزديك شدن به هم از نظر افكار و عقايد به صورت كامل به سوي اهدافي كه چشم انداز فوتبال مشخص كرده برسيم. من از رسانه ها مي خواهم كه رسالتشان در انتشار و انعكاس اين اطلاعات و جلسات به همه مربيان و علاقمندان فوتبال به خوبي انجام دهند تا شاهد پيشرفت فوتبال باشند.
انتهاي پيام/

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها