توليد بيش از 40 انيميشن در كانون پرورش فكري كودكان كشور

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

توليد بيش از 40 انيميشن در كانون پرورش فكري كودكان كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:17 ب.ظ

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد:
توليد بيش از 40 انيميشن در كانون پرورش فكري كودكان كشور

خبرگزاري فارس: مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور گفت: در سال جاري بيش از 40 عنوان انيميشن در كشور توليد شده كه نشان‌دهنده اميد كاري در ميان توليدكنندگان كانون است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، سيدصادق رضايي در حاشيه مراسم معارفه رئيس جديد كانون پرورش فكري كودكان خراسان رضوي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 15 سال گذشته 30 عنوان و در سال جاري بيش از 40 عنوان انيميشن در كشور توليد شده است كه نشان‌دهنده اميد كاري ميان كاركنان و توليدكنندگان كانون و افزايش توان توليدات است.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: خراسان رضوي بايد در حوزه ترويج فرهنگ رضوي در تمام ايران فعاليت پررنگ و هدفمندي را در دستور كار خود قرار دهد.
رضايي ادامه داد: استانداري خراسان رضوي با توجه به اينكه كودكان و نوجوانان قادر به دفاع از حقوق خود نيستند، بايد از حقوقشان دفاع كند و علاوه بر اين، برگزاري برنامه‌هاي ويژه كودكان و نوجوانان مورد توجه قرار گيرد.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور با بيان اينكه 205 كتابخانه سيار روستايي در كشور فعاليت دارند، اظهار داشت: در حال حاضر 205 كتابخانه سيار روستايي در سطح كشور فعاليت دارند.
وي ادامه داد: فعاليت اين ميزان كتابخانه سيار روستايي براي كودكان و نوجوانان روستايي در دنيا بي‎نظير است‌.
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور تاكيد كرد: ايران اسلامي تنها كشوري است كه به اين شكل كانوني ويژه، براي كودكان و نوجوانان فعاليت دارد و لازم است در اين زمينه براي بهره‌برداري بيشتر از اين فرصت، برنامه‌ريزي صحيحي انجام شود.
انتهاي پيام/م30/ب*

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها