مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد: فعاليت كانون پرورش فكري كودكان در بيش از 900 نقطه كشور

 
ayoub12
ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد: فعاليت كانون پرورش فكري كودكان در بيش از 900 نقطه كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:20 ق.ظ

 سيدصادق رضايي در مراسم معارفه مدير كانون پرورش فكري كودكان خراسان رضوي اظهار داشت: در حال حاضر بيش از 900 مركز فرهنگي و هنري كانون كشور فعال است اما هنوز به شاخص استاندارد لازم در اين زمينه نرسيده‌ايم. 
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: با توجه به اينكه نوجوانان به شدت با كمبود كتاب در حوزه سني خود مواجه‌ هستند، برنامه‌ريزي كرديم در تابستان سال 90 به تعداد روزهاي تابستان كتاب جديد داشته باشيم. 
وي اظهار داشت: در اسفند امسال از 45 رمان جديد رونمايي مي‌شود. 
رضايي درباره مهم‌ترين محورهاي برنامه‌هاي سال آينده اين كانون‌ افزود: با برنامه‌ريزي‌ها و هدف‌گذاري‌هاي انجام شده، گروه هدف كانون در سال آينده 20 درصد افزايش مي‌يابد. 
وي تاكيد كرد: در سال جاري كودكان و نوجوانان در كشور بيش از 12 ميليون نفر ساعت، تحت پوشش برنامه‌هاي مختلف كانون قرار گرفتند. 
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: بايد به ازاي هر هشت تا 10 هزار كودك و نوجوان ايراني يك مركز فعال داشته باشيم كه با اين احتساب هم اينك يك هزار مركز در كشور كمبود داريم كه بايد در قالب برنامه‌هاي بلند مدت به اين شاخص برسيم. 
وي تصريح كرد: تمام فعاليت‌هاي كانون در بخش‌هاي فرهنگي، هنري، ادبي، معارف اسلامي و فعاليت‌هاي گروهي با توجه به مخاطب خاص آن كه كودكان و نوجوانان هستند، مي‌توانند معنويت و بصيرت را در دوره كودكي و نوجواني ايجاد كنند. 

10750403264581828474.jpg

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها