نيازهاي فرهنگي جامعه نبايد مورد غفلت قرار گيرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

نيازهاي فرهنگي جامعه نبايد مورد غفلت قرار گيرد
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

استاندار هرمزگان:
نيازهاي فرهنگي جامعه نبايد مورد غفلت قرار گيرد

خبرگزاري فارس: استاندار هرمزگان گفت: انجام امورات ديگر نبايد باعث شود كه در بعد نيازهاي فرهنگي جامعه غفلتي صورت گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از بندرعباس، حسين هاشمي‌تختي شب گذشته در اختتاميه ششمين جشنواره قرآني مدهامتان، اظهار داشت: بايد در حفظ ماهيت اصلي انقلاب كه قرآن و اهل بيت (ع) است، كوشا باشيم.
وي افزود: انقلاب اسلامي ايران برگرفته از فرهنگ اصيل اسلامي است كه امام خميني (ره) آن را بر اساس مكتب اسلام و قرآن پايه‌گذاري كرده است.
وي افزود: براي به ثمر رسيدن ماهيت اصلي انقلاب اسلامي يعني قرآن و اهل بيت پيامبر (ص) زحمات زيادي كشيده شده، و امروز نيز براي حفظ و حراست از اين ماهيت، بايد در حفظ و حراست از انقلاب كوشا باشيم.
استاندار هرمزگان تمسك به قرآن و عترت را موجب حفاظت انقلاب اسلامي و مصون ماندن جامعه از آلودگي‌ها عنوان كرد، بيان داشت: براي به ثمر رسيدن ماهيت اصلي انقلاب اسلامي يعني قرآن و و اهل بيت پيامبر (ص) زحمات زيادي كشيده شده، و امروز نيز بايد براي حفظ و حراست از اين ماهيت، بايد در حفظ و حراست از انقلاب كوشا باشيم.
اين مسئول تشخيص راه درست را كمك گرفتن از قرآن و اهل بيت(ع) دانست و تصريح كرد: انسان در سايه پيروي از رهبر ديني و آگاهي كامل است كه صاحب بصيرت مي‌شود و از خطاها و لغزش‌ها در امان مي‌ماند.
وي در پايان يكي از وظايف مهم مسئولان در نظام جمهوري اسلامي را گسترش و ترويج فرهنگ قرآني در جامعه دانست و افزود: انجام امور عمراني يكي از نيازهاي ضروري كشور است ولي انجام اين امور نبايد باعث فراموشي و غفلت از نيازهاي فرهنگي جامعه شود.
ششمين جشنواره بزرگ قرآني مدهامتان از 26 بهمن به مدت سه روز و با شركت 300 نخبه قرآني كانون‌هاي مساجد كشور به ميزباني استان هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.
انتهاي پيام/خ30/ب

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها