حمله هكري به "خبرگزاري برنا " دفع شد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287284
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمله هكري به "خبرگزاري برنا " دفع شد
جمعه 29 بهمن 1389  04:07 ب.ظ

89/11/29 - 14:30
شماره:8911290489
مديرعامل خبرگزاري برنا در گفت‌وگو با فارس:
حمله هكري به "خبرگزاري برنا " دفع شد

خبرگزاري فارس: مديرعامل خبرگزاري برنا گفت: با تلاش نيروهاي فني خبرگزاري برنا و با جابجايي سرور، حمله هكري به اين خبرگزاري دفع شد.

پرويز كرمي در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس ضمن تاييد حمله هكري دشمنان نظام به خبرگزاري "برنا " اظهار داشت: پس از اتفاقات 25 بهمن تهران، خبرگزاري برنا نيز در راستاي حمايت از كيان نظام اسلامي و ولايت فقيه، هرچه بيشتر و تمامتر وارد عرصه شد.

وي افزود: با وجودي كه روال عادي خبرگزاري برنا به اين صورت است كه تمايل به انعكاس اخبار فرهنگي، اجتماعي و موضوعات جوانان در صفحه اصلي خود دارد اما در جريان حوادث 25 بهمن احساس كرديم كه بايد با قوت و صراحت بيشتري وارد مبارزه با فتنه‌گران و افشاي جنايات آنها شويم.

مديرعامل خبرگزاري برنا با بيان اينكه از روز چهارشنبه(26 بهمن) و در پي حملات هكري، عملا سايت برنا قابل دسترس براي مخاطبان نبود، خاطرنشان كرد: از ساعت 9 صبح چهارشنبه اين مشكل را داشتيم و تا ساعت 5،‌6 همان روز به صورت موقت اين مشكل رفع شد اما همه اطلاع دارند كه تا صبح امروز 29 بهمن، خبرگزاري برنا به خاطر حملات هكري از دسترس مخاطبان خارج بود.

وي افزود: از حدود يك ساعت پيش، با تلاش نيروهاي فني خبرگزاري برنا و با جابجايي سرور اين مشكل رفع شد.

كرمي در خصوص تمهيدات ويژه‌اي كه خبرگزاري برنا براي ممانعت از هك شدن توسط عوامل صهيونيستي و دشمنان نظام در نظر گرفته شده است، گفت: در ابتداي هك شدن برنا، تصورمان بر اين بود كه شايد كاهش عمومي سرعت اينترنت علت اين امر بوده اما با بررسي‌ها مشخص شد كه اين موضوع مختص خبرگزاري برنا و خبرگزاري‌هايي است كه در جهت افشاي ماهيت فتنه‌گران و دشمنان نظام وارد ميدان شده‌اند.

مديرعامل خبرگزاري برنا با اشاره به اهداف دشمنان نظام در مقابله با جمهوري اسلامي ايران و دست زدن به اقداماتي كوري نظير هك كردن رسانه‌هايي كه نقش مؤثري در اطلاع‌رساني صحيح و افشار ماهيت دشمنان نظام و فتنه‌گران دارند، خاطرنشان كرد: همان‌طور كه جنگ ما در حوزه سخت‌افزاري و نرم‌افزاري يك رويارويي تمام‌عيار و واقعي بين جبهه حق و باطل است، ما هم تلاش داريم كه در ابعاد سخت‌افزاري و نرم‌افزاري مغلوب خواسته‌هاي نامشروع دشمنان نظام و فتنه‌گران نشويم.

مديرعامل خبرگزاري برنا تصريح كرد: اين خبرگزاري با قوتي دو‌چندان در ابعاد سخت‌افزاري نيز وارد عرصه خواهد شد تا مانع اقدامات مشابه براي اين خبرگزاري شود و توان آن را داريم كه در مقابل حملات احتمالي هكري مقاومت لازم را داشته باشيم.
انتهاي پيام/

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها