تخفیف 10 درصدی در جشنواره فروش نوروزی فرش

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تخفیف 10 درصدی در جشنواره فروش نوروزی فرش
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:22 ق.ظ

تخفیف 10 درصدی در جشنواره فروش نوروزی فرش

 

اکونیوز: رئیس اتحادیه فرش‌فروشان تهران با اشاره به اینکه در نخستین جشنواره فرش حدود 10 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود، گفت: در صورت استقبال مردم، این جشنواره در سالهای آینده نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران (econews.ir)، سیدعباس کسایی‌فر، در خصوص برگزاری نخستین جشنواره فروش فرش دستباف ایران گفت: این نمایشگاه از 22 بهمن ماه به مدت یک ماه در 14 استان کشور به طور همزمان آغاز به کار کرده است که تنها در استان تهران حدود 100 فروشگاه در آن شرکت داشته‌اند.
بر اساس گزارش شبکه بازرگانی رئیس اتحادیه فرش‌فروشان تهران مطرح کرد: براساس توافق صورت گرفته، تمامی واحدهای شرکت‌کننده در این جشنواره حدود 10 درصد تخفیف در فروش محصولات خود به متقاضیان ارائه خواهد کرد.
وی ضمن تاکید بر اینکه این نمایشگاه برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود، افزود: در صورتی که استقبال خوبی از این جشنواره صورت گیرد، در سالهای آینده نیز اقدام به برگزاری آن خواهیم کرد.
گفتنی است ارائه تخفیف و تسهیلات ویژه خرید فرش دستباف، امکان عودت فرش خریداری شده در صورت عدم رضایت مشتری تا 72 ساعت با تایید اتحادیه، از ویژگی‌های این جشنواره است.
انتهای پیام//

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها