حوزه علميه اصفهان: اغتشاش‌گران عناصري فريب‌خورده بودند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

حوزه علميه اصفهان: اغتشاش‌گران عناصري فريب‌خورده بودند
چهارشنبه 27 بهمن 1389  04:59 ب.ظ

حوزه علميه اصفهان با انتشار بيانيه‌اي اغتشاش‌گران 25 بهمن را عده‌اي عناصر فريب‌خورده و آلت دست بيگانگان دانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) به نقل از مرکز خبر حوزه، در اين بيانيه آمده است:

متأسفانه بار ديگر در 25 بهمن سال جاري شاهد اغتشاش عده‌اي عناصر فريب خورده و آلت دست بيگانه در تهران بوديم که با بهانه حمايت از مردم مصر شروع به اغتشاش و بهم ريختن اوضاع و حمله به مراکز دولتي و اموال عمومي مردم نمودند و با زخمي و کشته شدن عده‌اي از هموطنانمان خوش خدمتي بزرگي را به سران استکبار و اسرائيل کردند.

اين عده که با دعوت از پيش برنامه‌ريزي شده آقايان موسوي و کروبي به ميدان آمده بودند قصد داشتند تا ابهت راهپيمايي 22 بهمن ملت بزرگ متدين و انقلابي ايران اسلامي را بشکنند و شيريني اين حضور بي نظير را در کام ملت ايران تلخ نمايند و سران استکبار را در مواجهه با خيزش‌هاي انقلابي خاورميانه ياري دهند تا افکار عمومي مردم دنيا از اخبار مصر، تونس، بحرين، الجزاير، يمن و اردن به سوي ايران اسلامي معطوف شود و بار ديگر فتنه سبز اموي شکست خورده در ايران احياء شود.

اين اطلاعيه مي‌افزايد: ما به وضوح در فتنه سال 88 شاهد حمايت آشکار و بي‌پرده آمريکا، اسرائيل و انگليس از سران فتنه بوديم. ديديم که چگونه ائتلاف تمامي جريانات و گروهک‌هاي ضد انقلاب نظير بهايي‌ها، منافقين، سلطنت طلب‌ها، مارکسيست‌ها، تروريست‌هاي ريگي، کومله، دموکرات و ... همه به ميدان آمدند و در مقابل آنان در 9 دي‌ماه و 22 بهمن‌ماه مشت محکم ملت غيور و متدين ايران اسلامي همه فعاليت‌ها و تلاش آنان را سوزاند و دود نمود.

درادامه اين بيانيه آمده است:‌ سران فتنه که در جريان فتنه 88 همراه با ساير عوامل خود علناً به نفع اسرائيل و آمريکا و عليه فلسطين و لبنان شعار دادند چگونه است که امروز قصد حمايت از مردم مصر را دارند. آيا مگر مردم متدين ايران اسلامي حمايت قاطع خود را از انقلاب مصر و تونس در 22 بهمن با حضور ميليوني خود به نمايش نگذاشته بود پس اين اعلام مجدد چه بود و آيا غير از اين بود بگوييم که يک بار ديگر آمريکا و اسرائيل به اينان امر نمودند تا براي تحت الشعاع قرار دادن حرکت مصر و کمک به استکبار براي کنترل اوضاع آن سامان، غائله‌اي را در ايران راه اندازي نمايند.

دشمنان ما مي‌دانند که خيزش‌ها و انقلاب‌هاي اخير منطقه از انقلاب اسلامي ايران ريشه گرفته و بسيار بديهي است که چاره کار و نقطه رهايي از اين کابوس وحشتناک را در ايران اسلامي جستجو کنند و حرکت فتنه گرانه 25 بهمن در تهران نيز نتيجه چنين برنامه‌ريزي است.

مرکز مديريت حوزه علميه استان اصفهان ضمن بيعت مجدد با مقام معظم مرجعيت و رهبري حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي(مدظله العالي) و محکوم نمودن اين حرکت دشمن از قوه قضائيه جمهوري اسلامي درخواست دارد تا هر چه سريع‌تر خواست ملت ايران که محاکمه سران فتنه در محکمه عدل اسلامي است را اجابت نموده و به وظايف قانوني خود در اين زمينه عمل نمايد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها