0

برنامه ورزشی بیماران قلبی در منزل

 
aza1393
aza1393
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : شهریور 1393 
تعداد پست ها : 986
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:برنامه ورزشی بیماران قلبی در منزل
جمعه 3 دی 1400  9:17 PM

 

برنامه ورزش بیمار قلبی در منزل

هفته اول

هر دو روز، یک بار به پیاده روی بروید، نخست بدن تان را گرم کنید و با یک سرعت اهسته پیش بروید.

هفته دوم

هر دو روز، یک بار به پیاده روی بروید، به مدت ۵ دقیقه با سرعت اهسته بدن تان را گرم کنید و آنگاه به مدت ۱۰ دقیقه سرعت تان را افزایش دهید و بعد از آن دوباره ۵ دقیقه پیاده روی با سرعت اهسته انجام دهید تا بدن تان سرد شود.

 

هفته سوم

۴ روز در هفته به پیاده روی بروید، به مدت ۵ دقیقه با پیاده روی اهسته آغاز کنید تا بدن تان گرم شود و آنگاه به مدت ۱۵ دقیقه سرعت تان را افزایش دهید و در پایان به مدت ۵ دقیقه پیاده روی با سرعت اهسته داشته باشید و حرکات کششی انجام دهید تا بدن تان سرد شود.

 

هفته چهارم

۴ روز در هفته به پیاده روی بروید، به مدت ۵ دقیقه با پیاده روی اهسته آغاز کنید تا بدن تان گرم شود و آنگاه به مدت ۲۰ دقیقه سرعت تان را افزایش دهید و در پایان به مدت ۵ دقیقه پیاده روی با سرعت اهسته داشته باشید و حرکات کششی انجام دهید تا بدن تان سرد شود.

 

هفته های پنجم و ششم

۵ روز در هفته را به پیاده روی اختصاص دهید، به مدت ۱۰ دقیقه با پیاده روی اهسته آغاز کنید تا بدن تان گرم شود و آنگاه به مدت ۲۵- ۳۰ دقیقه سرعت تان را افزایش دهید و در طول پیاده روی تلاش کنید بازوهایتان را بچرخانید، مسیرهای سربالایی را انتخاب کنید و قدری به جلو خم شوید و در پایان به مدت ۵ دقیقه پیاده روی با سرعت اهسته داشته باشید و حرکات کششی انجام دهید تا بدن تان سرد شود.

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها