0

دنبال دشمن فرضی نباشید!

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23348
محل سکونت : اصفهان

دنبال دشمن فرضی نباشید!
پنج شنبه 4 آذر 1400  9:25 AM

دنبال دشمن فرضی نباشید!

 دنبال دشمن فرضی نباشید!

مدیر تیم فوتبال گل‌گهر به اظهارات سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، استقلال در هفته ششم لیگ برتر فوتبال مهمان گل‌گهر سیرجان بود که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

یکی از حواشی این دیدار لغو مجوز بازی یامگا و ژستد، دو بازیکن خارجی استقلال در فاصله کمتر از دو ساعت به شروع این بازی بود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پس از این دیدار به حاشیه به‌وجودآمده واکنش نشان داد و گفت: نمی‌شد این مساله را ۲۴ ساعت زودتر اعلام کرد؟ ساعت نامه‌ای که در این رابطه به ما زده شده است ۱۳:۲۹ امروز (چهارشنبه) است. وقتی دستیارم به من گفت که چه بازیکنانی را ببریم، من گفتم هر بازیکنی که داریم را در این بازی به سیرجان ببریم. این اتفاق برای من قابل پیش‌بینی بود چون می‌دانستم با چه کسی بازی دارم.

در همین راستا حیدر افسری، مدیر تیم فوتبال گل‌گهر در گفت‌گو با رسانه رسمی این باشگاه در خصوص دیدار گل‌گهر سیرجان مقابل استقلال اظهار کرد: بازی خوبی بود اگرچه آن کیفیتی که فوتبالدوستان انتظار داشتند را شاهد نبودیم ولی نتیجه تساوی به نظرم عادلانه بود. دو تیم بازی بسته و فیزیکی به نمایش گذاشتند و در نهایت بدون گل به پایان رسید. به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم.

او در مورد اظهارات فرهاد مجیدی پس از این بازی گفت: این صحبت‌ها واقعاً جای تعجب دارد و مشخص نیست چرا در موضوعی که اصلاً به ما ارتباطی نداشت حرف‌های نامربوط زده شده است.

مدیر تیم گل‌گهر اظهار کرد: این درست نیست که سرمربی استقلال که تیمش نتیجه مورد نظرش را نمی‌گیرد کسی را مقصر بداند و به قول آقای فغانی به ایشان توصیه می‌کنیم فرار رو به جلو نکند. استقلال با این هزینه سنگین، بازیکنان و مدیریت با تجربه و حرفه‌ای باید جایگاهش در جدول و نتایجی که کسب کرده خیلی بالاتر از این باشد و متاسف هستیم پس از هر ناکامی به دنبال دشمن فرضی هستند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها