0

آیا میشه زبان رو آنلاین یاد گرفت؟

 
tikkaa
tikkaa
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1400 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

آیا میشه زبان رو آنلاین یاد گرفت؟
دوشنبه 4 مرداد 1400  2:38 PM

چرا آموزش آنلاین زبان ؟

به طور کلی باید بگوییم آموزش آنلاین روشی بسیار ساده و راحت است. هم استاد زبان و هم زبان آموز کلاس زبان را در زمان های آزاد خود تنظیم می کنند و دیگر زمان با ارزش خود را در ترافیک و شلوغی برای رسیدن به کلاس هدر نمی دهند. کلاس ها به صورت خصوصی با استاد زبان و یا گروه های کوچک 3-4 نفره به صورت ویدئوچت برگزار می شوند. اساتید زبان می توانند به راحتی از هر کجا و در هر زمان با زبان آموزانی از سراسر جهان کلاس آنلاین داشته باشند.

شما در این مورد که آیا میشه زبان رو آنلاین یاد گرفت؟ چی فکر میکنید؟

بله ! امکان داره ؛ قطعا شما هم با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی جوابتون مثبت بوده، ولی کجا چه جوری؟

من میخوام اینجا به این سوالتون پاسخ بدم، آموزشگاه آنلاین زبان تیکا

تیکا، یک سامانه جستجو و انتخاب استاد زبان به همراه دروس و دوره های آموزشی فشرده و غیر فشرده مختلف برای یادگیری زبان آموزان است.
با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان تیکا می توانید با اساتید مختلف آموزش زبان ارتباط می گیرید و روند پیشرفت خود را در هر مرحله از یادگیری زبان خواهید دید. هدف ما در تیکا آموزش مهارت های زبان شامل مکالمات انگلیسی ، رایتینگ ، مهارت شنیداری زبان های مختلف به صورت آنلاین با کمترین هزینه و بی نیاز از صرف زمان و هزینه ی رفت و آمد برای مدرسین و زبان آموزان می شود.

در تیکا چه زبان هایی میشه یاد گرفت؟

در تیکا علاوه بر زبان انگلیسی ، زبان های فرانسه ، اسپانیایی ، ترکی استانبولی ، ایتالیایی ، روسی ، چینی ، کره ای ، ژاپنی ، آلمانی ، عربی ، ژاپنی ، هندی ، سوئدی ، هلندی  نیز توسط اساتید تیکا تدریس می شود.

آدرس سایت آموزشگاه آنلاین زبان تیکا : https://tikkaa.ir

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها