0

لیورپول 2- اورتون 2: داربی آنفیلد هم مساوی شد

 
alizarei
alizarei
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 759
محل سکونت : خراسان رضوی

لیورپول 2- اورتون 2: داربی آنفیلد هم مساوی شد
یک شنبه 26 دی 1389  10:24 PM

در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر دو تیم لیورپول و اورتون در ورزشگاه آنفیلد مقابل هم قرار گرفتند و در دیداری مملو از شور و هیجان وصف ناپذیر هواداران در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی 2-2 دست یافتند.

در ابتدا این رائول میرلس بود که در دقیقه 29 برای لیورپول گلزنی کرد. نیمه اول با برتری تیم میزبان به پایان رسید ولی در دقیقه 46 بازی، این دیستین بود که بازی را به تساوی کشاند.

چمد دقیقه بعد و در دقیقه 52 بازی، بکفورد ، گل دوم اورتون را به ثمر رساند تا تیم میهمان از حریفش پیش بیفتد.

در دقیقه 68  و در حالی که بازیکنان لیورپول فرصتی استثنایی برای گلزنی داشتند، دروازه بان اورتون با خطا ماکسی رودریگس را متوقف کرد ولی باز هم توپ به جریان افتاد و در نهایت به بیرون رفت. داور مسابقه در ابتدا ضربه پنالتی اعلام نکرده بود و همین سبب اعتراض شدید ماکسی رودریگس آرژانتینی را به همراه داشت.

در نهایت داور نقطه پنالتی را نشان داد و درک کوئیت پشت توپ قرار گرفت و توپ را به تور دروازه کوبید تا لیورپول در دقیقه 68 بازی را به تساوی بکشاند.

در نهایت این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید تا کنی دالگلیش از اولین داربی اش با لیورپول کنونی، به یک امتیاز دست یابد.تا دقایقی دیگر دیدار تیمهای تاتنهام و منچستریونایتد آغاز خواهد شد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها