0

استخدام پرستاران خانم و آقا برای منزل و بیمارستان

 
seoupdate
seoupdate
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : فروردین 1399 
تعداد پست ها : 157

استخدام پرستاران خانم و آقا برای منزل و بیمارستان
یک شنبه 20 مهر 1399  3:39 PM

استخدام پرستار در منزل و بیمارستان

 

استخدام پرستار


استخدام پرستار در منزل و یا استخدام پرستار در بیمارستان برای افرادی که اولین بار اقام برای این کار میکنند بسیار دشوار است اما در مصاحبه کاری همکاران ما بسیاری از بار روحی و روانی که روی دوش پرستار است را کم میکنند و خود پرستار نیز با مرور زمان با این شغل بیشتر آشنا میشود و دیگر استرس و نگرانی ندارد.

ما در مجموعه چتر فیروزه ای پرستاران مختلفی در زمینه های مختلف را استخدام میکنیم زیرا خانواده های مختلفی هستند که نیاز های مختلفی هم دارند مثلا برخی خانواده ها به دنبال پرستار سالمند هستند و همچنین برخی دیگر به دنبال پرستار کودک و یا پرستار بیمار هستند.

پرستار و مراقب مورد نظر باید بداند که افراد مختلف چه نیاز ها و توقعاتی دارند و همچنین باید وظایف را دقیق و درست انجام دهند البته همکاران ما هنگام مصاحبه برای استخدام پرستار برخی وظایف را برای افراد تعیین میکنند تا پرستاران تازه کار سر در گم نمانند.

علاوه بر اینکه بیشتر افراد به دنبال پرستاران در منزل هستند ، برخی خانواده ها و افراد دیگر به علت زیاد بودن مشغله کاری به دنبال پرستارانی هستند که به عنوان همراه بیمار در بیمارستان حضور داشته باشند.

علاوه بر زیاد بودن مشغله های کاری ، نداشتن مهارت کافی برای همراه بودن بیمار در بیمارستان نیز یکی از دلایلی است که خانواده ها را مجبور به استخدام پرستار و مراقب بیمار در بیمارستان میکند به همین دلیل پرستار بیمار در بیمارستان باید تجربه و یا دانش و مهارت های کافی و ضروری را داشته باشد.

وظایف پرستاری که برای حضور و کار در خانه وجود دارد با وظایفی که پرستار بیمارستان دارد متفاوت است و برخی از این تفاوت ها در هنگام مصاحبه برای شما عزیزان ذکر مشود اما برای آشنایی بیشتر با این وظایف بهتر است قبل از استخدام برخی نکات را در خصوص این موارد از منابع معتبر مطالعه فرمایید تا آگاهی و اطلاعات کافی برای شروع کار داشته باشید.

 

منبع https://chatre-firoozei.ir/

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها