0

اختصاصی صدای شیعه؛ برای اولین بار در سطح جهانی؛ یک جایزه اروپایی به نام حضرت محمد (ص)

 
teimoury
teimoury
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 308
محل سکونت : یزد

اختصاصی صدای شیعه؛ برای اولین بار در سطح جهانی؛ یک جایزه اروپایی به نام حضرت محمد (ص)
یک شنبه 26 دی 1389  7:54 AM

 

اختصاصی صدای شیعه؛
برای اولین بار در سطح جهانی؛ یک جایزه اروپایی به نام حضرت محمد (ص)
انجمن بین المللی علوم و فرهنگ سوئد، جایزه ای به نام حضرت محمد را که در نوع خود در سوئد و اروپا و جهان پیشتاز است را در سال 2010 به امیل صرصور، رئیس اتحادیه سازمان مهاجرت در شهر ابسالا اعطا کرد.


اختصاصی:  به گزارش صدای شیعه، انجمن بین المللی علوم و فرهنگ سوئد، جایزه ای به نام حضرت محمد را که در نوع خود در سوئد و اروپا و جهان پیشتاز است را در سال 2010 به امیل صرصور، رئیس اتحادیه سازمان مهاجرت در شهر ابسالا اعطا کرد. آنها این نشان را به منظور تقدیر از تلاش‌های وی در زمینه یکپارچه سازی و ارائه یک تصویر مثبت از مسلمانان به او دادند. همچنین جایزه آزادی سال 2010 برای مبارزات صلح گرایانه علیه نفرت و ترس از اسلام، به پروفسور ماتیاس گاردیل داده شد.

 

این انجمن در اظهارات خود گفت نام یکی از این دو جائزه نمادین «جایزه محمد رسول الله» و دیگری «جایزه آزادی» است و معیارها و اهدافی که در اعطای این جایزه دخیل است، کاملا مشخص می باشد. این دو جایزه که مراسم آن هر سال برگزار می شود، صرف نظر از جنسیت و مکان اقامت به یک نفر یا بیشتر اعطا می شود

 

این انجمن افزود: اعطای این جایزه با هدف اظهار تشکر و تقدیر نسبت به کسانی صورت می گیرد که در راه نشان دادن مفاهیم برجسته و حقیقی رسالت اسلام و دعوت محمد فعالیت می کنند و کسانی که در راه تفکر مثبت، همکاری ملت ها، مبارزه با ظلم و فشار و جنگ و فقر و بیسوادی واهانت به معتقدات مبارزه می کنند.

 

این جایزه همچنین به کسانی اعطا می شود که خدمات ارزشمندی برای جوامع محلی، منطقه ای و اقلیمی خود در زمینه ابراز حقایق و مواضع شجاعانه و به دست گرفتن زمام امور در انجام قضایای انسانی و تشویق به یکپارچگی و همکاری اقلیت ها و ملت ها انجام داده اند.

 

طبق برنامه ریزیها قرار است مراسمی برای اعطای این جوایز در روز شنبه برابر با بیستم نوامبر جاری در شهر ابسالا برگزار شود. این مراسم با حضور شخصیت های سیاسی، خبرنگاران و اعضای گروه های سوئدی در شهر ابسالا خواهد بود. قابل ذکر است که انجمن بین المللی علوم و فرهنگ، سال 2009 در شهر ابسالای سوئد تاسیس شده است و فعالیت محمد رسول الله به عنوان برجسته ترین و اولین فعالیت آن شناخته می شود.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها