0

مقاصد شخصي تنها هدف گروه‌هاي تروريست در قرقيزستان است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مقاصد شخصي تنها هدف گروه‌هاي تروريست در قرقيزستان است
جمعه 24 دی 1389  12:21 PM

89/10/24 - 11:37
شماره:8910240111
نسخه چاپي ارسال به دوستان
يك مقام امنيتي مطرح كرد؛
مقاصد شخصي تنها هدف گروه‌هاي تروريست در قرقيزستان است

خبرگزاري فارس: گروه‌هاي مسلح غيرقانوني در قرقيزستان، عمليات‌هاي تروريستي خود را در پوشش اسلام و مرتبط با آموزه‌هاي اسلامي انجام مي‌دهند تا مقاصد شخصي و گروهي خود را دنبال ‌كنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در بيشكك، ژنرال "مرات ايمان قول‌اف " معاون اول رئيس سازمان امنيت ملي قرقيزستان امروز با اعلام اين مطلب افزود: اين افراد هيج ارتباطي با اسلام نداشته و از احكام و مسائل اسلامي به هيچ عنوان مطلع نيستند.
اين مقام امنيتي كه در برابر نمايندگان پارلمان قرقيزستان سخن مي‌گفت، يادآور شد: در ادامه پيگيري عمليات‌هاي تروريستي در اين كشور، در حال حاضر 25 پرونده در دست بررسي و تحقيق قرار دارد.
وي با اشاره به تحرك گروه‌هاي مسلح غير قانوني در پايان سال گذشته ميلادي خاطر نشان كرد: در اين ارتباط 10 نفر بازداشت و 3 تن ديگر تحت پيگرد قانوني هستند.
معاون اول رئيس سازمان امنيت ملي قرقيزستان تصريح كرد: سرنخ‌هايي از عمليات‌هاي تروريستي از جمله انفجار در مقابل مجتمع ورزشي و بمب‌گذاري در مقابل اداره پليس بيشكك بدست آمده است كه تعدادي در همين رابطه نيز بازداشت شده‌اند.
مقام امنيتي قرقيزستان، ادعاي نمايندگان برخي از سازمان‌هاي مدافع حقوق بشر درباره اعمال فشار و شكنجه افراد دستگير شده را رد كرد و به نمايندگان پارلمان اطمينان خاطر داد كه اسناد معتبري از دست داشتن اين افراد در عمليات‌هاي تروريستي در دست است كه ديگر نيازي به شكنجه و گرفتن اقرار نيست.

 
 
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها