چرا در مسابقات روزانه یا انجمن برنده نمی شوم؟( قابل توجه کاربران)

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 6211
محل سکونت : اصفهان

چرا در مسابقات روزانه یا انجمن برنده نمی شوم؟( قابل توجه کاربران)
شنبه 18 اسفند 1397  9:09 AM

سوال :

چرا  بعد از چندین سال عضویت من در راسخون و فعالیت در برنامه های مختلف (مسابقات انجمن ، مسابقات روزانه ، برترین های سه ماهه ) یکبار هم برنده نمی شوم؟

سلام و عرض ادب محضر شما و یکایک کاربران و فعالین انجمن و مسابقات

قبل از هر بیانی : 

 از همه ی شما کاربران و فعالین انجمن و مسابقات( چه قدیمی چه جدید )( چه برنده شده اید چه نشده اید )تشکر و قدر دانی می نماییم و به شما  خسته نباشید عرض میکنم 

 سوال شما، سوال  خیلی از فعالین انجمن و مسابقات روزانه می باشد.

پاسخ شما در چند بند خلاصه میکنم :

یاد آوری: 

قابل توجه  کاربرانی که صرفا در مسابقات روزانه شرکت می نمایند و از محاسن فعالیت در انجمن اطلاعی ندارند.

الف : تمام پست های ارسالی شما( حتی پاسخ به مسابقات) در سنجش برترین ها سه ماهه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

ب: به ازای یک پست ارسالی شما 5 حسنه که معادل (25 حسنه) می باشد. دریافت میکنید.

روند فعالیت در تالارهای انجمن به این صورت است که کاربرانی  که در تالارهای متعدد راسخون اقدام به ارسال  پست های متنوع در تالارهای متعدد دارند بعد از هر سه ماه یکی از ملاک های برتر شدن آنها تعداد پست های آنها می باشد .لذا هر چه بیشتر پست ارسال نمایند قاعدتا هم بیشتر امتیاز می گیرند و هم امکان انتخاب شدن آنها بیشتر می شود. لذا توجه به کیفیت و مشارکت در تالارها از لحاظ کمی و کیفی و بروز بودن پست ها  این ملاک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کاربر گرامی : شرایط  شما و خیلی از کاربران فعال انجمن و مسابقات که تا کنون برنده نشده اید  به شرح زیر می باشد.

الف : شما و عده ی کثیری از کاربران هنوز هم اطلاعات کاربری و مشخصات خود را در این تاپیک(اطلاعیه تکمیل مشخصات کاربری ) ارسال  و بروز رسانی نکرده اید. لطفا  هرچه سریعتر اقدام نمایید.

ب : شما و خیلی از کاربرانی که شرایط  شما را دارند در مسابقات روزانه یا مسابقات انجمن جزء برندگان قرعه کشی بوده اند .اما هیچ مشخصات جدیدی را برای ما ارسال نکرده اند.لذا مجبور به جایگزین شده ایم.

ج: در پروفایل قدیمی شما و کثیری از کاربران راسخون شماره تلفنی وجود دارد. که بعد از تماس یا پاسخگو نیستید .یا بعد از اتصال قطع می شود ( اشغال )  یا این شماره تلفن  کلا قطع می باشد. 

د: در پروفایل های بعضی از کاربران  قدیمی که هم اکنون در انجمن و مسابقات فعال می باشند . هیچ شماره تلفن وجود ندارد لذا تماس و ارتباط با این دسته از کاربران به هیچ وجهی امکان ندارد . 

ذ:از شما  و همه ی فعالین انجمن و مسابقات که تا کنون اقدام به ارسال مشخصات نکرده اید :  خواهشمندیم .بعد از مطالعه دقیق این تاپیک ،مشخصات خود را در پروفایل بروز رسانی  نمایند و در این تاپیک هم (اطلاعیه تکمیل مشخصات کاربری ) الزاما ارسال نمایند.

ر": یاد آوری می نماییم اکثر کاربرانی که مشخصات خود را ارسال نموده اند .و در مسابقات فعالیت داشته اند و در قرعه کشی ها منتخب شده اند  نام کاربری آنها اعلام گردیده است.

با تشکر

تشکرات از این پست
omiddeymi1368 hajizade55 fatemeh583 hosinsaeidi mohammad_43 nargesza reza751120 nazaninfatemeh bayati0011 negin9 masoomi1371 znaderii majid126 mansoor67 hosseinjn
دسترسی سریع به انجمن ها