0

سودوکو رو سه سوت دور بزنید!

 
titishmili
titishmili
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1333
محل سکونت : اصفهان

سودوکو رو سه سوت دور بزنید!
پنج شنبه 23 دی 1389  1:54 PM

 آیا تا حالا اتفاق افتاده در حال حل پازل سودوکو باشید و در یک چشم بر هم زدن،اشتباهی کنید و….!دیگر اعصابی برایتان باقی نخواهد  ماند!حالا که گوگل زندگی مجازیتان را قطعاً فرا گرفته،بگذارید از سرویس جدید گوگل گاگل رو نمایی کنیم!!

گوگل روز دوشنبه نسخه ی جدیدی از سرویس گوگل گاگل خود را رونمایی کرد.شعار گوگل برای این سرویس”سریع تر و باهوش تر از قبل”است.مسلم است که باهوش است و این بار میتونید به سودوکو حقه بزنید!در عرض سه سوت!با ما باشید.

تفریح ما شده است صرف کردن ۱۵ دقیقه  حل پازل سودوکو در آخر هفته!امااگر اشتباهی  رخ دهد و قادر به حل سودوکو نباشید، همین تفریح جذاب  می تواند به تجربه ای نا امید کننده و خسته کننده بینجامد!گوگل توضیح می دهد:سرویس جدید گاگل که بر روی گوشی های آیفون و آندرویدی اجرا می شود،می تواند پازل های سودوکو را شناسایی کند و جواب هایی را پیش روی شما قرار دهد تا در سودوکو سریع تر عمل کنید.بنابراین،اگر پایتان در سودوکو گیر است،منتظر چی هستید؟از کل پازل با گاگل تصویری جامع بگیرید و ما به شما راه حل های زیادی را خواهیم گفت!

از این گذشته،گاگل سرویس و قابلیت دیگری را هم در نسخه ۱٫۳ فراهم آورده است که توانایی اسکن و شناسایی بارکد های آگهی های چاپی را بهبود بخشیده است. پس اگر از یک اگهی عکسی بگیرید،گاگل نتایج جستجویی در مورد برند آن تبلیغ یا محصول به شما خواهد داد.این گفته ی گوگل است!

پس اگر سودوکو به یک معمای دست نیافتنی و اندکی همراه با خستگی و اعصاب خوردی تبدیل شده است،لحظه ای تردید نکنید که این سرویس مال شماست!

نویسنده:محمدرضا رشیدی

گویا آی تی

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها